Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Цікаво знати: Маврикійські парки

12.01.2017
Це відомий факт, що, в порівнянні з іншими островами Індійський океан, Маврикій дуже цікавий не тільки пляжем, але і як захоплююче місце, яке можна вивчити, коли він вже втомився від хропіння на пляжі і хоче мити відпочинок тіла. Я думаю, що більшість міст і мега-міст з мільйонами людей хочуть вийти з цього великого будинку-робочого колеса і навантажувати в рай, де немає стін, в яких є тепле вітер, де дощові плечі теплі, і навколо джунглі, і незрівняні в нашій фауні широтності. Так, в цій історії я хотів би поділитися з вами інформацією про парки Маврикій. Давайте з'ясуйте, де разом і що робити!


Готель in Львів

Интересно знать: парки Маврикия

Він розташований на західному узбережжі. Цей парк є пригодою!

Парк цікавий для сімей з дітьми в цьому ключі і немає пригод. Батькам &апо; безпека, яка поважає кваліфікованим і дружнім парком, і можливість ознайомлення дитини з незвичайними рослинами і тваринами цього чудового світу. По суті, в парку можна знайти більше 1,500 видів птахів. Більшість клієнтів вибирають зооопаркову частину парку, щоб побачити тварин, подавати крильчатки і гірафи і фотографувати на гігантській черепахі. Я не знаю, і це гарантує щастя і радість в очах дитини, які ви любите. Але нехай не зупиниться на цьому, бо є багато розваг в парку для дітей.

Интересно знать: парки Маврикия

У парку передбачені навчальні програми для дітей. Програма займає близько 5 годин, не тільки практикувати знання іноземної мови, а й дізнатися, як доглядати за світом від молодого віку. Програма називається "Зооо-період" на добу.


На сайті:

  • 4D фільм
  • Дитячі тапочки;
  • Муд картинг. Морське задоволення гарантоване
  • Канонування.
  • Непальський міст (для сміливих)


Ла Ваніль

ductimg alt=
знати: Маврикійські парки" src="/upload/image/5_(211).jpg стиль="width: 930px; висота: 465px;" / четвертий

Парк на південному узбережжі. Звісно, туристи запитують, чи живуть небезпечні крокодили або змії Маврикій? - Відповідайте тільки в La Vanil Park. Цей парк пропонує можливість познайомитися з Нілією та Мадагаскаром крокодилами, Кайманами, Ігуанасом та різними видами конопель.

Парк також відомий своєю інсекцією. Це одна з найбільших приватних колекцій метеликів та інших комах світу. Jacques Siedlecki, власник і інсектурний курець, будуть раді показати свою колекцію, яка містить понад 40 видів метеликів в Маврикії (5 видів ендемічної). Великий збір комах від Мадагаскару і Маскарівських островів.

Интересно знать: парки Маврикия

Крім того, парк має декілька проектів безпеки для захисту і розвитку рідкісних і зникнених видів. У парку можна зустріти мангоси, летючі лисики, мавпи, але найбільш приваблені – гігантські черепахи, альдабра, радіус, африканський леопард, білок та інші.


Фредерік Природа заповідника

Интересно знать: парки Маврикия

Парк на південному узбережжі в пророщеній гірській місцевості. Ось спосіб піти на джипах, стегно, квадроцикли, піти на пагорби, побачити природу.

Орнітологія, будь ласка, приверне увагу до Рівулет-Терре-Руге-Естеуарі Пташиного санктуари, розташованого на північному заході. Територія в 26га, переважно болотик, є звичаєм для птахів, в тому числі птахів, мігратор з Європи і навіть Сибіру.


Интересно знать: парки Маврикия


Крім того, в Маврикій є три національні парки:

  • Національний парк «Чорна річка» - жива гірська місцевість, яка відвідує Південно-класичний тур та оглядовий майданчик. Або ж ви можете зробити задоволення від величної флори і фауни.
  • Національний парк Bras d'Eau до Ім'я з французької мови є перекладом як " водний ручок " . Парк вдалося зберегти деякі ендемічні рослини. У цьому парку ви зможете поїхати пішки.
Стародавні споруди. Є 200-річні руїни млина і цукрового заводу.
  • Национальный парк до Мережа невеликих островів на східно-східному узбережжі охороняється. У цій області є рідкісні породи лісів. Прогулянку на велосипедах можна приємно провести час.
  • Маврикій дуже різноманітний з усіма сортами парків і ідей, як провести час для відпочинку з кемпінгу і квадроциклів, з стекових міст над поширенням на javan рейндер, від прогулянок на вегетаріанських руїнах до байдаркових сплавів.
  • / / / Цікаво знати: Маврикійські парки