Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті

Великий і величезний. Мотор Це унікальний розважальний парк, де гості можуть бути завантажені в чарівну атмосферу улюблених мульфінів і фільмів. На кожному кроці фантастичні пригоди, яскраві розважальні шоу і безліч пригод, які запам'ятають емоції і дивовижні враження.

Відвідувачі можуть відвідати:

Колумбія Фотографії. Запропонуйте гостям подорожувати на швидкості Green Shershn, щоб відчути себе одним з привидних мисливців або відвідати приголомшливий Zombieland. Все про розташування семи видів спортсменів для сімейного відпочинку.

Село Смурфс. Поставити себе в неповторну атмосферу фантастичного і дитячого дерева з його незвичайними будиночками, казковими героями і захоплюючими розважальними зонами. Тут гості можуть відвідати два спортивні майданчики, дитячі та сімейні атракціони, а також взяти участь у захоплюючому шоу.

МріяWorks. У цьому місці гості можуть зустрітися з героями, такими як Шрік, Трек, Хунг Фу Панда і Мадагаскар. У програмі є великий вибір дитячих та сімейних навісок, тренажерів та театральних шоу-програм.

Левига. Не тільки поціновувачі фільмів, таких як Hunger Games і The Sword Forward цінують розваги міст, але всі інші гості також будуть закохані в 4D поїздки в Фантастичний панем, круті повороти американських гір і запальний танцювальний шоу з унікальними хитрощами.

Відвідувачі можуть також відпочивати і відновити сили в сім ресторанах і вечерях, а також придбати тематичні подарунки і сувеніри в численних магазинах. Якщо гості хочуть, вони можуть замовити індивідуальне свято, будь то це особливий захід або весела вечірка.