Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Журнал Yana Luxury Travel

Кожне спілкування з ними відкриває невідоме про відоме та підтверджує, що можна об'їхати весь світ, але світ все одно знайде, чим здивувати Вас
Журнал Yana Luxury Travel – Ваш глянсовий гід у світі елітних та нетривіальних подорожей. Ми не лише інформуємо, ми надихаємо на незвичайні подорожі.

Журнал Yana Luxury Travel – це 240 сторінок найактуальнішої інформації про сезонні напрямки, новини та ексклюзивні послуги в галузі розкішного туризму. Це анонси культурних, модних та спортивних заходів та маса інсайдерської інформації для того, щоб максимально наповнити Ваші подорожі враженнями.

Перший номер журналу вийшов у Києві в 2001 році, і з того часу Yana Luxury Travel залишається авторитетним джерелом інформації для найвибагливіших українських туристів.

Публікації Yana Luxury Travel засновані на особистому досвіді: клієнтів, друзів, партнерів, керівництва та менеджерів компанії Yana Luxury Travel & Concierge та холдингу Yana Group.
Усі вони – захоплені мандрівники та дослідники. Кожне спілкування з ними відкриває невідоме про відоме та підтверджує, що можна об'їхати весь світ, але світ все одно знайде, чим здивувати Вас. Враження та рекомендації доповнюють яскраві фото та професійна верстка – нас приємно та цікаво читати та дивитися.

В Yana Luxury Travel Ви знайдете рейтинги найкращих світових пляжних та гірськолижних курортів, романтичних напрямків, культурних столиць, спа-центрів, готелів, ресторанів, фешенебельних яхт. У кожному номері журналу представлені рубрики про круїзи, експедиції, клубні подорожі, бізнес-тури, оренду вілл і шале в будь-якому
куточку планети, елітних та популярних видах спорту, провідних закордонних школах та вузах, ретритах, передових курортах, оздоровчих центрах та клініках світу.

Журнал виходить щоквартально: у пресі, на сайті та у додатках AppStore та GooglePlay. Сайт yana.kiev.ua – не просто інтернет-версія журналу: тут кожен день Ви знайдете щось нове цікаве та корисне зі світу подорожей, краси та культурного дозвілля. Наш сайт, сторінки в “Інстаграм” @yana_luxury_travel та “Фейсбук” @YanaLuxuryTravel створені для того, щоб Ви завжди були в курсі найважливішої у сфері подорожей.
Головний редактор
Діна Сімонова - dina@yanagroup.net
Директор зв'язків із громадськістю
Лариса Заболотна - larysa@yanagroup.net


Передплата друкованої версії журналу
Ім'я *
E-mail *
Коментар
/ Журнал