Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Чорногорія

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок у Чорногорії

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Чудовий, казковий і таємничий - це все Чорногорії, яке можна сказати багато, але це краще бути там колись і впаде в любов до своєї архітектури, кухні, гостинності і природи - долина, гори, пагорби, зелена рослинність.

Тури до Чорногорії - подорож до чарівної країни.

Чорногорія приваблює туристів не тільки відпочивати на розкішних пляжах, але і багатій історії. Кожне місто Чорногорії переповнено історичними пам'ятками та пам'ятками. Наприклад, на одному з островів моряки колись знайшов ікону Божої Матері, а на честь цього дива храм був зведений.

Тури в Чорногорії часто приймають активний відпочинок. Країна ' унікальний характер є чарівними туристичними доріжками, велосипедами.

Багато туристів вибирають екскурсію в Чорногорії з України для відвідування природних запасів цієї чудової країни. Тут туристи можуть потрапити в атмосферу ментальної гармонії і спокою. Також є великий попит на екскурсії в Чорногорії.

Одним з переваг відпочинку в Чорногорії є прийнятна ціна. За час перебування в Чорногорії можуть бути очікувані хороші ціни та приємні враження. Не існує труднощів з бронюванням турів в Чорногорії з Києва, оскільки більшість готелів Чорногорії пропонують якісний відпочинок і непередбачувані послуги.

Які курорти вибирають для відпочинку в Чорногорії?

Останні роки відпустки в Чорногорії з Києва користуються великою популярністю. Вартість туру в Чорногорії цього року не вище, а іноді навіть нижче, ніж інші країни.

  • У Чорногорії та апозі, тури, найбільш затребувані Бодвуо. Це місто вважається культурним центром країни, як найширший театр і музичні події.
  • Місто біля Будви Бечі і Рафаилович, Вони ідеально підходять для відпочинку з дітьми в Чорногорії.
  • Святитель Стефан до Це найдорожчий і казковий острівний курорт за популярністю серед знаменитостей світу. С. Стефан (Montenegro) літо особливо популярні. Цей невеликий, ізольований острів підключений до берега вузької купе. У готелі є сучасні номери та квартири.
  • Петрова - живопис невеликого міста, яке буде чудовою для романтичної поїздки до людей, які приймали подорож до Чорногорії.
  • Вік - тихе і гостинне місто, розташоване на глибині Котора Буча (Бокі Коска). На узбережжі, де вузькі шлами з маленькими будиночками йдуть на гору. На узбережжі і на дорозі над містом знаходяться автомобілі.
  • Колеса - Маленьке курортне містечко, ідеальне місце для активного відпочинку в Чорногорії та взимку. Це місто був названий Air SPA для всього клімату.
/ / Чорногорія