Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Дубровник

Відпочинок в Дубровник

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Дубровник- Адріатична перлина, одна з найкрасивіших міст Середземномор'я. Людина, яка шукає рай на землі, має відвідати Дубровник, тому великий Бернар Шав оцінив це дивовижне місто. Це місто, засноване на сьомому столітті, знаходиться на півдні Хорватії. У центрі єдиного району є одним з найвідоміших туристичних напрямків Рів'єра Дубровика.
«Дубровик і його оточення відносяться до найчистішого моря всіх Adriatics», - сказав Jacques Eve Couste. Кожна вулиця, район, церква міста, оточена кам'яними стінами, нагадує мені про приємні дні республіки Дубровиця. У поєднанні з чистим морем, багатим рослинністю і ідеальним кліматом Дубровник пропонує чудові можливості для приємного відпочинку.
Дубровник був спочатку фортеце, побудована в дванадцятому столітті на одному з небагатьох плоских пам'яток. І фортецю, і Старе місто ще живе. У своїй історії місто ніколи не був лоотований, а з чотирнадцятого століття землетрус був перебудований у старих варіантах, тому вік і атмосфера цього красивого міста поважають.

Повідомлення:

Місто Дубровник записується в пам'ятники ЮНЕСКО як один з кращих прикладів світової культури. Є багато старих конструкцій.

Як і жіночий монастир святого Клара. туристів тут звертають увагу на «щасливий камінь» - він близько 500 років. Він колись допоміг двох закоханих, юних монахів і капітана моря. Після першої спроби любителі були захоплені. Монастир закривається в монастир і капітан в'язниці. У монастирі дівчина випадково знайшов незвичайний камінь і прочитав молитву... І було диво, що любителі мали можливість запустити другий раз. Вони були удачі, і 'happy rock' зберігають цей дотик зради, коли-небудь!

Велику половину Рафаель і Тізіана, 200 хмільних вологи в срібла і золоті, і одну з двох частин Господнього іапо; хрест в Європі зберігаються в країні &апо; скарб.

Цікаво побачити найстарішу аптеку в Європі, яка містить унікальні інструменти, подарунки від зцілених, святої влади, а також пророцтво і книги, прогазм і письмовим на бажаному папері.

Не варто шукати туристів.

Музей «Рабочий квартал Амури» Принц був обраний з Республіки ' дошка на місяць і оселився в цьому дворі, де ніхто не коханий, навіть дружину, допущений до нього під час свого закінчення офісу. На в’їзді до палацу написано: «Забудьте особисті справи, думають про стан. Р

У Дубровнику є всесвітньо відомий фестиваль музики, драми та танцю, сцена якого є Старим палацом Лірєнака, де представлена драма і трагедії Шекспіра. Прекрасні зали чекають тих, хто любить класичну музику, а величне тіло звучать в простому старовинному соборі.

Виживання:

У Дубровнику немає проблеми житла. У готелі є багато смаку і гаманця. Багаті туристи радять зустріти великий п'ятизірковий готель Elsinore, де все казково: величезні комфортні номери, високі рівні обслуговування і все, що необхідно самим затребуваним і любим комфортом і розкішним людям.

Гостям пропонують відпочити з улюбленим напоєм. Гості можуть скористатися власними ванними кімнатами з ванною, душем і безкоштовними туалетно-косметичними засобами.
Варто відзначити, що перший готель у Дубровнику з'явився в шістнадцятому столітті. А в ХІХ столітті готелі вже були побудовані спеціально для туристів, які відвідують велику Хорватию.

Дозування та розваги:

Невеликі кав'ярні і ресторани по всьому місту, тому ви можете відпочити тут вдень і провести сьогоднішній вечір.

Ви можете побачити Старе місто і море світла поверх стіни.

10 км від Дубровника є популярним курортом Кавта (Кавтат) з багатьма античними руїнами, а також годинами Святої Роки (Рахська родина, Принцесський палац, який розташувався в мальовничому музеї, св. Миколая, Французькому монастирі та мальовничому узбережжі.

П'ять кілометрів північно-захід Дубровника розташувався чудовий зелений острів Колохепа, один з кращих курортів південного узбережжя, а острів Lockrum з ботанічним садом, монастир Бенедіцин і пляжі Нудист. 10 км на південь від Дубровника, в підніжжя Спілана, розташувався рясні історичні пам'ятники затишним містом Млини з піщаними пляжами і чистими бухтами, одним з кращих курортів в районі

Дубровник.


/ / / Дубровник