Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Статті

Провідні медичні спа Європи

Навіть тим, хто не вперше проходить оздоровчий курс, буває важко обрати найкращий медичний спа або клініку. На перший погляд, вони пропонують одне й те саме. І потрібно перевірити декілька, щоб зрозуміти, у чому відмінність. Ми підготували невеликий гід провідними оздоровчими центрами Європи, щоб допомогти зорієнтуватися, а наші менеджери нададуть детальнішу інформацію. 
Chenot Palace Weggis 
Розташування: Мальовнича комуна Веггіс на березі Люцернського озера біля підніжжя Швейцарських Альп. 
Спеціалізація: Зменшення біологічного віку за методом Шено. 
Особливості: Метод Шено не має на меті лікування захворювань. Тут діють на випередження й переналаштовують організм на здоровий лад так, щоб людина могла розкрити свій потенціал і почуватися молодою незалежно від віку. Тут не пропонують “магічних пілюль”, а, навпаки, вчать відповідальному ставленню до здоров’я і самодисципліні. За такого підходу організм сам себе зцілює, обмін речовин зберігається на високому рівні, а вікові зміни гальмуються. 
Метод Шено базується на таких принципах: 
100% веганське харчування. Їжа готується на парі, без додавання солі й цукру. Добова цінність складає 850 ккал;
гідротерапія для виведення токсичних речовин. Натомість грязьові обгортання наповнюють організм корисними мінералами;
масажі. В основу масажних технік за методом Шено покладена Традиційна китайська медицина, яка допомагає відновити циркуляцію енергії в організмі. Мануальна терапія покликана пропрацювати м’язи, фасції й зв’язки, повернути здоров’я рухів і покращити роботу всього організму;
відновлення енергетичного балансу (Інь-Ян).
Зазвичай до оздоровчого комплексу “Шено” звертаються після 40. Спеціалісти ж радять замислитися про здоровий спосіб життя вже з тридцяти, коли людина повна енергії. Добре, якщо вдається відвідувати центр “Шено” двічі на рік. Як зазначав Анрі Шено, оптимальний курс відновлення складає від 12 днів. І сьогодні радять приїздити щонайменше на 10 діб, адже перші 4 дні організм відчуває стрес і відповідає на нього, й так запускається процес відновлення: організм очищається і наповнюється новими силами. Звичайно, не всі можуть дозволити собі залишатися стільки часу, й сучасні технології, якими облаштовано центр, допомагають пришвидшити ефект. 
Вас приємно вразить технологічність устаткування, рівень облаштування фітнес-залу та спа-центру. Тут зібрали найновітніші досягнення у галузі діагностики та оздоровлення. У штаті оздоровчого центру терапевти, кардіологи, спеціалісти зі спортивної та лікувальної фізкультури, енергетичної медицини, дієтологи-гастроентерологи, остеопати та фізіотерапевти – спеціалісти з усіх куточків світу. 
Відкрито наступні відділення: медичне, можливостей людського організму, гідротерапії, естетичне та естетичної медицини, спорту й фітнесу.
Центр у Веггісі є флагманським центром “Шено”. Тут знаходиться головний офіс і проходять всі дослідження. 
Додаткові можливості: Оздоровча програма включає спорт на свіжому повітрі: теніс, піші тури, сапсерфінг, плавання у озері, каякінг. Зимою у Веггісі можна покататися на лижах і санях, влітку пропонують прогулянки озером й екскурсії на човні до інших мальовничих курортних містечок. 
The Grand Resort Bad Ragaz
Розташування: Швейцарський бальнеологічний курорт Бад-Рагац у долині Рейну у підніжжя гори Піцоль. 
Спеціалізація: Здоровий спосіб життя. 
Особливості: У одному з найбільших медичних спа Європи допомагають зробити корисні звички частиною повсякденного життя. Для цього розробили метод NEWYOU, що базується на шести принципах:
Гармонія. Наповнення енергією. Попередження негативного впливу стресу. Збільшення сили й витривалості. 
Зміцнення імунітету і підтримка обміну речовин. Діагностика і розробка індивідуального плану дій під час перебування у клініці й після повернення додому. 
Рух. Фізичні вправи необхідні для гарного самопочуття, емоційної рівноваги та розумової активності. Це запорука молодості, профілактика передчасного старіння й порушень пам’яті. Спорт зміцнює серцево-судинну систему, дає відчуття сили, витривалості й гнучкості, покращує розумову активність, допомагає запобігти хворобам серця, діабету й підвищеному тиску. 
Здорове, усвідомлене харчування. Перегляд своїх дієтичних звичок, вибір продуктів, що живлять. Оцінка обміну речовин, підбір індивідуального плану харчування, зменшення запалення в організмі. Призначення дієти, якої ви будете дотримуватися вдома. 
Підтримання зв’язку із природою. Цілющі властивості термальної води для гармонії душі й тіла. Фізичні вправи на свіжому повітрі для зниження рівня стресу, зміцнення імунітету, прискорення обміну речовин й покращення роботи серця. 
Турбота про красу, молодість та здоров’я шкіри, зміцнення її бар’єрних властивостей та імунної функції. 
В основу оздоровчого методу покладено цілющі властивості мінерального джерела з ущелини Таміна. Вода температурою 36,5 градусів використовується з лікувальною метою вже майже 800 років. Вона здійснює загальний стимулюючий ефект на організм, покращує обмін речовин й кровообіг, поліпшує роботу серця, легень та нирок, знімає запалення суглобів й заспокоює нервову систему. 
У команді центру понад 20 лікарів, зокрема лікар швейцарської національної збірної з гірськолижного спорту. Це спеціалісти з дієтології, ревматології, травматології та ортопедії, спортивної медицини, естетичної медицини, стоматології, неврології, сомнології та психотерапії, Традиційної китайської медицини. Є центр судинної медицини, де займаються питаннями крово- та лімфообігу, центр лікування органів дихання, центр радіологічних методів дослідження та медична лабораторія. 
Додаткові можливості: У оздоровчому комплексі відкрито 7 ресторанів і 4 бари. Загалом вони удостоєні 6 зірок “Мішлен” і однієї зеленої зірки “Мішлен”, що говорить про їх відповідність принципам сталого, екологічного розвитку. 
Ви будете задоволені також і програмою дозвілля, яку пропонують у Бад-Рагаці. Узимку він перетворюється на гірськолижний курорт з трасами на висоті від 1600 до 2220 метрів, схилами для фрірайду, 7-кілометровою трасою для санчат та гірськолижною школою. До першого снігу тут можна пограти у гольф, вирушити на прогулянку до ущелини Таміна та на екскурсію до озер. Озеро Каума за лазуровий колір води називають “Швейцарськими Карибами”. У теплі дні там дуже приємно поплавати й позасмагати. На озері Вален, у свою чергу, пропонують різноманітні водні розваги, зокрема й прогулянки на човні. Є піші тури маршрутом “П’ять озер”, що вважається одним з найкрасивіших у Швейцарських Альпах, а також екскурсії на виноградники, куди вирушають у кінській упряжці. Тож сміливо приїздіть сюди всією родиною.  
Lanserhof Tegernsee
Розташування: курортний регіон Тегернзе у підніжжя Баварських Альп, неподалік від Мюнхена.  
Спеціалізація: Очищення й олужнення організму. Стимуляція процесів відновлення. Профілактика захворювань. 
Особливості: У цьому оздоровчому центрі допоможуть очистити шкіру, нормалізувати травлення, забути про запалення суглобів, позбутися безсоння. І починають з очищення організму, адже спеціалісти центру впевнені: лише вільний від токсинів організм здатний до самовідновлення. А отже, щоб добре почуватися та гарно виглядати, потрібен детокс. 
В основу харчування покладено виключно стиглі, зігріті сонцем плоди, органічні, сезонні фрукти й овочі. У харчуванні дослухаються до біоритмів, адже науково доведено, що найкраще організм засвоює поживні речовини зранку, а їжа надвечір переобтяжує і не приносить користі. Таким чином, через нормалізацію травлення відбувається оздоровлення всього організму. 
Лікувальну дієту доповнюють фізичні навантаження та фізіотерапія. Також залучені розробки у сфері натуропатії, енергетичної медицини, психології й психонейроімунології, хрономедицини та сучасні методики омолодження й вирішення естетичних проблем. 
У Lanserhof Tegernsee ви зможете повністю обстежити організм: перевірити роботу всіх органів і систем, оцінити стан імунітету, якість сну, пройти генетичні тести. Заклад дбає про постійне оновлення діагностичного устаткування, дуже критично обираючи виробників та постачальників. 
Оздоровчий центр отримав звання “Найкращого медичного спа у світі, 2022”. За аналогічним принципом працюють оздоровчі центри Лансерхоф  у Лансі (Австрія) та на острові Зюльт у Німеччині. 
Додаткові можливості: На курорті Тегернзее є чим доповнити оздоровчу програму будь-якої пори року. Для вас піші та велосипедні прогулянки в горах, плавання в озері, вітрильний спорт і SUP, гольф, оздоровлення термальними джерелами, що насичені йодом та сіркою, польоти на парапланах, непересічні музеї, наприклад присвячений коням. 
Brenners Park-Hotel & Spa
Розташування: приватний парк серед Ліхтентальської алеї, у п’яти хвилинах пішки від центру Баден-Бадена. Біля підніжжя Шварцвальду та на березі річки Оос. 
Спеціалізація: Оздоровлення та естетична медицина із п’ятизірковим сервісом у елегантному готелі-палаці. 
Особливості: Готель “Бреннерс” був у витоків спа-руху в Європі на початку 80-х, і сьогодні тут пропонують комплексні оздоровчі програми тривалістю 5–10 днів, а також вузьконаправлені програми “Очищення та схуднення” (детокс передбачає й виведення важких металів), “Відновлення та зміцнення імунітету”, “Краса та здоров’я”. Вони поєднують досягнення науки з природними методами. 
Тут пропонують омолодження без хірургічного втручання, послуги естетичної та спортивної стоматології, програми відновлення обміну речовин, подолання фізичного та емоційного вигорання, наповнення силами, повернення свободи руху (вирішення проблем опорно-рухового апарату). Все це спирається на передову діагностику. 
Частиною готелю є вілла “Стефані”, проживаючи у одному з 15 люксів якої, ви повністю поринете у світ велнес: відпочинете від соцмереж і Інтернету, змінивши цифрові радощі на процедури у спа, басейн, сауну, хаммам, фітнес-центр та розкішні й корисні страви у ресторані. 
Минулоріч готель відсвяткував своє 150-річчя. Від самого початку він обслуговує найгучніші імена, а його спа вважається найпрогресивнішим у Європі. Brenners Park-Hotel & Spa входить до складу Oetker Collection, що об’єднує готелі найвищого гатунку. 
Додаткові можливості: Баден-Баден прекрасний цілоріч. Римські купальні, музеї, галереї, оперний театр, підйоми в гори на фунікулері, катання у кінській упряжці і верхи, прогулянки парками й садами, гольф і теніс, польоти на повітряній кулі й параплані, яскрава програма концертів і фестивалів – вам буде чим потішити себе на відпочинку. Та й до Фрайбурга, Гейдельберга, Штутгарта та Страсбурга їхати годину–півтори. 
Життя стає дедалі більш напруженим. Відповідно, зростають і наші очікування від витрат часу і коштів. Те саме стосується і нашого відпочинку: ми бажаємо побачити результат як можно скоріше. У цих медичних спа ви як гість і клієнт будете повністю задоволені ефектом. 

23.11.2023
/ / Статті