Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Бечичі

Відпочинок в Бечічі

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Bechichichi - це курорт, який знаходиться лише в декількох кілометрах від Будви і може бути вибраний розвиненою інфраструктурою, чудовими пляжами і відмінними умовами відпочинку.


Який привабливий тур в Бечі?

Бачі, разом з селом Рафаілович, розташувався сучасний туристичний центр з великою кількістю магазинів, ресторанів і спортивних майданчиків. Крім того, курорт вважається чудовим місцем для відпочинку на високих пляжах, він також пропонує популярну початкову точку для багатьох цікавих турів.

Легко дістатися до Албанії, до італійського міста Барі, або до подорожі до каньйону річок Морака і Тара. Найчарівніший дорожній міст в Європі, висотою 366 метрів.

Найпопулярніші морські прогулянки, звані Риби Піке. Крім того, ви можете відчути себе справжнім середземноморським рибалоком, особливою насолодою буде принести місцеве виробництво в складі зі свіжим зерном.


Відпочинок в Becci - це чудова нагода для комфортного відпочинку, спокійного і водночас цікавого і різноманітного часу водіння.


Наявність багатьох спортивних центрів, зокрема, акценту на водному спорті, сприятиме активному відпочинку. Щорічно курорт проходить турнір на пляжному футболі, який часто є всесвітньою зіркою.

Гості можуть повністю насолодитися рафтингом, параплановими рейсами і парашутом.

Для всіх членів сім'ї, під час яких кожен зможе знайти цікавий і вчитися.