Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Герцег Нові

Відпочинок в Герцег Нові

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Герцег-Нові - Відомий курорт на південній частині Адріятики при вході в бухту Боко Котора. Герцег-Нові до Це місто сонця (більше 200 сонячних днів на рік), квіти, зелень. Річна середня +17 градусів C (січень +10 градусів, Липень +26 градусів). Пара У сезоні триває з травня по вересень, коли коливання температури води з цього періоду +22 до +26 градусів. У місті проживає понад 7000 осіб.

Навігація Міста парк з більш ніж 100 видами субтропічної та тропічної Заводи, багато видів суперечок. На зиму тут проводиться фестиваль Пас, Що триває місяць.

Герцег-Нові Заснували шість сотень років тому, що тут збереглися багато середньовічних пам'яток. архітектура. Туристи можуть відвідати галереї мистецтв та обласного музею.
У бухті Боко Котора є Острів Мамуль з знаменитою Блакитною печерою і прекрасний піщаний пляж Жанзица, оточений муслинами.

Шторм. Історія цього міста - сказав він: Forte Mar, Canley-Cul, Спаніола, і численні архітектурні пам'ятники, найвідоміші з яких найдавніші Савинський монастир, побудований понад 1000 років тому і справжній скарб культурно-культурна спадщина./ / / Герцег Нові