Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
о. Майорка

Відпочинок на о. Майорка

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Острів Мастерка - популярний рекреаційний пункт для багатих європейських туристів, а також є німецькі, голландські, англійські та Danes. Навіть найпривабливіші мандрівники приваблюють майора з їх кліматом, пляжний береговий лінії, який схожий на рай. Найбільший острів Балеського архіпелагу, який займає 3,640 квадратних кілометрів, його столиця, Пальма де Майорка, сучасне космополітське місто, де знаходиться велика кількість розкішних круїзних суден. Пальма Баня вважається однією з найкрасивіших у світі. Якщо ви хочете побачити картину природи та архітектури, Подорож до Яна Луксерія допоможе організувати екскурсії в м. Київ. Наші менеджери можуть оплачувати ціни на екскурсію за майора. Ми підберемо найкращі ціни на відпочинок у місті Пальма-де-Майорка. Наші послуги з бронювання, бронювання готелів та туристичного страхування зроблять Ваш відпочинок безпечним та спокійним. Ми проводимо екскурсію по мажорці з будь-яким видом відпочинку - пляж, екскурсія, заходи, відпочинок з дітьми, відпочинок для маленьких жінок і т.д.

Якщо ви вирішили взяти екскурсію на Маджорку не тільки з метою пляжного відпочинку, але і з метою отримання нових вражень, варто орендувати автомобіль і познайомитися з пригодами, на острові можна відкрити романтичні рибні дерева, історичні монастирі, пам'ятники, затишні кабіни, приховані від відпочинку очі. Острови є повними історичними та культурними спадщинами, є ще старі години, зразки арабського мистецтва, фортеці, готичні споруди, собори, всі з яких оточені живописною природою.

Чи варто відпочивати?

Завдяки помірному середземноморському клімату, відпочинок на острові найкраще з травня по жовтень, тому варто придбати екскурсію в Пальма-де-Майорка заздалегідь.

Відпочинок з дітьми в мажорці

Маяк – це рай для дітей, а кожен рік батьки йдуть на острів з кадаями вікових категорій. Не існує такої розваги або пригоди на острові: пляжі, басейни, савальпарки, дельфінари, океаніум, верхова поїздка, сафарі, карбування, стара поїзд подорожі, міні гольф, відкриті повітряні ігри, малювання семінари, танці, тільки вибрати. Для

Діти підлітків зможуть покататися на велосипедах, взяти повітряну куля, піти в гори, а також провести серфінг-центр. Батьки оцінять ресторани, де є меню для дорослих і дитяче меню для всіх вікових категорій.

Відпочинок в Пальма-де-Майорка


Купуючи поїздки в Пальма-де-Майорка, ви будете мати багато часу для відпочинку на острові, мандрівники можуть піти в казино, ви знаєте, щоб відвідати музичні шоу. Гості острову чекають на дивовижне шоу, турнір лицаря, який проходить у середньовічному замку, відповідно до традицій цього часу. Як правило, після турніру партія продовжує бути запальним і розважальним шоу до музичного оркестру.

Якщо ви витрачаєте відпочинок на пальму де Майорка, ви повинні відвідати кориду, невиключну виставу в центрі Пальма в зоні биків, за участю гірки з різних регіонів Іспанії.

У рамках туру Майорка (Іспанія) неможливо не входити в печери Печери дель Драк, захоплюючий підземний світ, де найкрасивіші картини створили дуже характер стеблатитів і сталагмітів. В одному з печер можна почути концерт камерної музики, а в іншому, скрипку і гітару./ / / о. Майорка