Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Ізраїль: навчатися та любов

01.03.2016
Кількість Голлівудських знаменитостей серйозно розглядають придбання нерухомості в Ізраїлі. Вони відвідують країну з декількох випадків, більшість з них з мирним призначенням. Чому не ми йдемо?
Израиль: узнать и полюбить
Відвідайте підводну обсерваторію
Паркінг " обсерваторія " (Eilat) відкрився в 1975 році морський природний заповідник, кораловий риф Eilat. У номерах є 6 м глибоко під водою. Кожна з більш ніж 30-ти міст – окрема область. Наприкінці 2014 року комплекс став найбільшим аарковим басейном на Близькому Сході. Є 20 видів, разом з тисячами інших риб і коралів. Побудувати басейн, ви можете побачити їх над головою. Варто відвідати виставку, яка перетворює життя глибин, океан, пролягає рекреаційним катером і дотримується годівлі риби. Далі підніметься до вершини оглядової вежі, де відкривається вид на Ейлат і Йорданський порт Актаба.
Наглядова рада підтримує наукові дослідження, впроваджує проекти для розробки морських водоростей та морських черепах та повернення їх до природних звичок та відновлення коралових рифів. Для студентів та науковців існує безліч виставок, експонатів та програм.
Не тільки збагачуючи знання і враження, але і прикріпіть до кафе і ресторанів, орендуйте камеру і перемістіть фотографії на магніти.
Израиль: узнать и полюбить
Для прослуховування співу води
Це третій. фонтан в районі Диенгоф (ваги)Твитнуть() З моменту відкриття. У поточному виконанні щільний фонтан скульптура Пожежна вода Яков Агам, ізраїльський скульптор і художник. Представник так званого кінетичного мистецтва він створив дизайн п'яти поворотних валиків з багатоколірними лопатками. Вогонь, звичайно, не замінює його цвітінням. вул. Деженофа, одна з головних міст міста.
«П'ятий проспект» і «Елісійські поляки» Ізраїлю. Прізвище, ім'я, яке називається " " А якщо брендовані бутики розташовані в районі Kikar Ha-Medin, вул. Дезнгофа продає продукцію національних виробників (від модного одягу до приготування). Це тут і так почесний центр Мадонни. І кожен крок - весільні салони. І багато барів і пабів.
Израиль: узнать и полюбить
Довгий час Тель-Авів увійшов до складу ЮНЕСКО як об’єкт світової культурної спадщини. Причиною є понад 4000 білих будівель в одномісному стилі в центрі міста (більше ніж в будь-якій точці світу). У періоди, побудованих між 1920 і 1950 рр., тепер зберігають свою цілісність, надаючи Тель-Авів другу назву, Біле місто. Також входить в мережу креативних міст ЮНЕСКО в категорії медіа-мистецтва. Список включає в себе ті міста (загальна 69), культуру та творчість яких активно використовуються цифровими технологіями.
Перейти до Yaffo, Tel Aviv.
Один з найстаріших міст миру і портів Ізраїлю Яффа (або Jaffo) зливається з Тель-Авівом у 1950 році. Тут наповнені ресторанами, галереями та ринками, крім місць поклоніння, храмів, монастирів та церков різних вір. Магазини антиципуються з сучасними кабінами, де можна придбати одяг та ручне взуття. Тут ми можемо насолоджуватися романтики вузьких, потужних вапняків, де художники відкривають всюди (і картинки висять безпосередньо на стінах будинків), скульпторів, музикантів. Вулиці також керамічні будди з декоративними рослинами, а апельсинове дерево зелене в нижню білизну. Завжди тихий, тихий і навіть на спекотний день, це круто.
У одному з мікрорайонів Дорога Асоціації Вулиці зодіаку. Вони кажуть, що якщо ви доторкнетесь своєї руки до вашого знаку і зробіть бажане бажання, це обов'язково придумайте. Так і «астрологічний» фонтан. Найвища будівля блоку – дзвіночок церкви св. Петра, який подається довго.
Направляючі паломори, що прилітають з моря. З сайту перегляду, як пальми побачили Тель-Авів.
Израиль: узнать и полюбить
Переглянути музей.
З ІзраїлюУкраїнський() до Харлі сучасного мистецтва (Umm El Fahm). Зверніть увагу. Музей «Рабочий квартал Амури» (Дизайн Музей Голона), біля Тель-Авіва. Динамічний зовнішній вигляд і простий, лаконічний інтерфейс. Цікаві експонати та проекти для вирішення сучасних проблем (до браку тіней в громадських місцях). Збірники діляться на райони: історичний дизайн (ізраїльські майстри з 1930 по 2000 рр.), сучасний дизайн (проекти ізраїльських і митців з інших країн, від 2000 до присутніх), робота надходить до музею, академічних проектів. Збірки відображають тенденції сучасного мистецтва. Виставки модного одягу, взуття, аксесуарів, ювелірних виробів.
З листопада по квітень наступного року іспанський дизайнер Haime Ayon (Jaime Hayon) був відкритий, щоб побачити свою роботу в 10 років, від керамічного кактуса і легеневих тварин до Baccarat, Lladro', Magis.
Не звертайте увагу, Музей мистецтв (Tel Aviv), що представляє картини, скульптури, малюнки та фотографії художників, як сучасних, так і з далеких від Рубенса до Поллоку і Даля.
Израиль: узнать и полюбить
Збережіть газ.
У Єрусалимському міському парку «Захід газу». Більше 25 га природних і штучних водойм, струмків, штучних островів. Захищена територія є природною звичкою диких тварин, включаючи газ. Порівняно з Центральним парком в Нью-Йорку, Hampstead Hit в London, St Jacques Park in France, але це перший з свого роду для Ізраїлю. Проект надає напрямок, в якому місто буде прагнути розвиватись в майбутньому, підсилення зелених просторів. У долині є пішохідні маршрути та велосипедні доріжки, для маленьких туристів, багато тіней. Плани також - фрукти
сад, рибний ставок, продаж готових кошиків для пікніків на вході. Відкрито навчально-виховний центр для вивчення гір та дерев’яного рекреаційного місту. Для школярів, концертів, релігійних суботах молитви в свіжому повітрі будуть представлені тематичні заходи.
Щоб провести ніч у степу.
25 км Еілатана півдні Арабської пустелі, природний заказник Національного парку знаходиться Тимна. До нашого віку ще древні шахти, в яких мед був загиблий. Згідно з деякими науковцями, вона знаходиться в Тимні, що розташовані знамениті копси короля Соломону. Однією з основних особливостей парку є Соломонові стовпи, скалісті утворення з твердого піску.
Парк має найбільшу кількість гірських видів у світі. А в сувенірному магазині ми можемо придбати продукцію з унікального аллахіту і застібного сплаву. Eilat камінь поєднує в собі характеристики обох. У Долині Тімна туристи можуть взяти участь у археологічних викопах, ущільнювати фотографії назальних малюнків, слідів фараонів, піднятися на гори, покататися на саморобне озеро в камарані, подивитися на захід сонця, знімати з лоба на місці старовинних розваг, їздити на велосипеді. Для тих, хто вирішує спати, є кемпінг. У ресторані можна повечеряти і пообідати.
Израиль: узнать и полюбить
Отримайте відпочинок з річки.
Річка Олександр (Нагаль Олександр) на північ від Ні. Один з небагатьох, круглий рік наповненої водою. Заїзди рідко видно тут, але зраїльці люблять приїхати сюди для природи, щоб дихати свіжим повітрям і розглянути м'які черепахи в воді. Ви можете подивитися їх як з берега, так і з Міста Туртле.
Зробіть кастронну екскурсію.
Щоб відвідати ферму, щоб зробити органічний сир від козячого молока. Багато фермерів проводять невеликі готелі або гостьові будинки. Наприклад, Наот ферми (Нато Ферма) в Рамата Ха-Негова, властивість сімейства Нахім, організовує екскурсії по виготовленню різних видів сиру з
Демонстрація, а також низка інших заходів, харчування на вербах і альпакасі, поїздки в дуни і альпака ферми в Національний парк Авдат і відновлення Навігація Midbar на основі мінеральних джерел.
Побудова та виноробний туризм. Неймовірні маршрути включають відвідування виноградників і виноградників (остання в країні становить понад 200). Зірон Якаков – це дім ізраїльського вина. У минулому році на базі зусиль Барона Rotschilde, і сьогодні є улюбленими туристами міста, де проводяться винні фестивалі.
The city ' s головна визначна пам'ятка - Carmel Misrachi винна фабрика, яка регулярно проходить тури з щільною.
У свою чергу виноградник. Бокер Долина Ферма Ramat Negev запрошують зустрітися з виробництвом виноградників, продавати десертні травні чайи, кава та місцеве вино на шість видів. Котедж в Ферма, який можна зупинити.
Отримати на Mount Hermon.
Розмітити єдиний гірничодобувний комплекс Ізраїльй У верхній частині снігу сніг перекривається, а ліфт працює в одному режимі. Незалежно від сезону, ці місця підходять для прогулянок ніг, краще ескортовані гідом. Краса гори полягає в тому, що її флора зберігає весняні свіжі навіть влітку (і вночі тут і серпень холодний).
Спати на річці Йорданія
На цій річці час витрачається на Каякас і каное Ізраїлю і відвідувачів. Відтінки гострих почуттів оцінять північну частину Йорданії, біля підніжжя гори Гермон. Маршрут додатково заспокійливий: можна скористатися зеленими берегами, птахами і тваринами. Це правда, що вода Йорданія краще з березня по жовтень, в сухому сезоні, коли вона слабка. Рекомендації щодо вікових обмежень. Сімейні тури радять приймати дітей від п'яти років без догляду за дорослими від десяти років.
Израиль: узнать и полюбить
/ / / Ізраїль: навчатися та любов