Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

11 нових сайтів в Хорватії

25.04.2016
Я не хочу цитувати керівництва та екскурсійні видовища, поглиблення історії та написання під копію. Є кращі варіанти.
11 новых поводов побывать в Хорватии

Дотримуйтесь треків Odyssey.

По суті, острови і острови Українська Декілька 1,246 (в залежності від кількості інших, які приймають за «неправильне»). Острів Політ Один з найкрасивіших в Адріатиці: щільні ліси, поля і виноградники, озери соляних вод, розпис сіл. У легенді він так в душі Одіссея, що він був тут сім років. Вимірювання можуть бути використані в прибережних водах, але тільки для професіоналів: недосвідчені навігатори можуть бути поранені зчепними кораблями. Третій Mleta - це природний заповідник. А де ходити.
11 новых поводов побывать в Хорватии

Зміна як рукавички.

Це весело. На фестивалі Dolce Vita, який відбувається з 1 по 30 червня, Ровин (Істрія) Ви можете відчути «стиль». Музика, фільми, моди, танці, кухня 50-го століття. Давайте танцювати свиней, скеля і рулета, слухайте ритм-n-bluze, збийте у вигляді ретро-too, зберіть вино. І коли це нудно, ми виходимо. Загребде Міжнародний фестиваль вуличного мистецтва, Cest є одним днем. Вперше в Загребі в 1997 році і вже давно стали популярними не тільки в цій країні. На сьомих сценах на вулицях і площах учасники фестивалю пропонують театральні вистави, музичні концерти, спортивні виступи, художні виставки, дитячі таапо; свята. І це все в форматі метро на вулиці.
11 новых поводов побывать в Хорватии

Отримати все право.

Острови Ви Вони називають «маленькою». Адріатичний берег. Це всього 90.3 квадратних кілометрів, але острови ще менші, і він отримав таку красу на його території, що ви можете тільки фотографії. Це пляж Коміка, і відомий острів Бічево з Голуба Гроте, який нагадує знамениту мулу Капрі. Сонячні дні ближче до сонця
Я отримую водне освітлення синім і виглядає фантастично. Пляж Бічево - піщаний, затишний і вітати. Зелена печера на острові Равник, захована деревами Стончської Бухти, Сребрен і Стінів (та ж пляжі). У горах Carst є висота 585 м, трохи для гір, але досить для острова.
Ми можемо доїхати до острова Ві в годину і навпіл на катарані з Спліту. Зупинити в приватних квартирах і їсти в історичному Форт-Жорж.
11 новых поводов побывать в Хорватии

Танцювально-слуховий

Острови Пай Північна Дампація з'єднує до основного 70-кілометрового місту з Задару. Острів популярний з молодими людьми. Його зелена частина, Новалія, збирає меломани на музичні фестивалі. Там були Тісто, Ван Бурен, хімічні Брати.
Цього року іпос; у високий сезон буквально запланований щодня:
 • Великий пляж весняні канікули - 26-29 травня в Papaya Club;
 • Фестиваль Hideout - 25 червня-2 липня в м. Зр;
 • Фестиваль Hard Island - 5-8 липня в Клубі Каліпсо;
 • Фестиваль Fresh Island - 14-16 липня в Зарці;
 • Фестиваль ARMADA Croatia - 18-21 липня в Papaya Club;
 • Фестиваль Хорватия Років - 19-23 липня в Зарці;
 • Loveweek - 23-30 липня в Зарці;
 • Магнітний клуб Життя Хорватія - 24-27 липня в Papaya Club;
 • Фестиваль чорного вівця - 31 липня-3 Серпень в Зрці;
 • Фестиваль Барракуд - ранній серпня, дати, зазначені, Zrc'e;
 • Фестиваль пляжу DJ Mag - 7-11 Серпень в Зрці;
 • Фестиваль Stereoforest - 8-10 серпня в Papaya Club;
 • Фестиваль Синуса - 21-25 серпня в Зарці;
 • Main Stage Closing - 27-29 серпня в Papaya Club.
Коли ви відвідали острів, це буде весело.
11 новых поводов побывать в Хорватии

Дивитися особливий захід сонця.

У багатьох містах є обов'язкові місця для відвідування. й Привіт. Це насичений, з " Сонячні привітання, робота художника і архітектора Нікола Базова. Щоб описати проект, поставте його на складові. The " Морська вода підштовхує повітря, зробивши звук під назвою море і вітер. Сонце - коло 22 метрів в діаметрі. Складається з 300 шарів скла
Панелі, інтенсивність і колір світильників перетворюються на хвилястий такт і до тіла Unison. У захід сонця і в сумці це таке освітлення, незабутній погляд. У Задарі є багато чудових ресторанів, де не тільки національні, але італійські ноти вгадуються.
11 новых поводов побывать в Хорватии

Прогулянка по китайській стіні

Більш конкретно, другий за величиною світу, після Китаю. Ше в місті. Стон і згадується як китайська стіна Середземномор'я або Європи (який воліє). Довжина будівлі всього за п'ять кілометрів. Випробувана стіна відкрита для відвідування, і це дуже важливо, щоб побачити дивовижну паніку. Повинен бути оборонним комплексом раніше. У 14 столітті для захисту Турків було побудовано фортифікаційні споруди. Але є ще одна версія: будівля стіни підключена до соляних копсів, які дуже багато в цій області.
Камінь має найстаріший зрілий в Європі. Камінь Солана. Нема нічого, не достатньо, чотири тисячі років!
11 новых поводов побывать в Хорватии

Житло

Тут багато гострих ферм в Хорватії. Один з них... Ліма Форд, Назва настільки схожа на Норвезькі Форди. Це бухта, чия сіль вода змішується з свіжою водою, тому має зелений відтінок. Є сітки вирощування устриць у воді. І є багато ресторанів навколо бухти, де вони пропонують ці устриці, коли вони кричуща, а також морепродукти і риби, які захоплюються тут в бухті. Це як тунця, так і заспокійливих, так і октопу і морепродуктів.
11 новых поводов побывать в Хорватии

Зробіть пляжні рейтинги.

Ваше ім'я Ось чому ми спробуємо зуб. Рат На острові Відділення. Він визнаний одним з кращих в країні. Іноді це називається "чорний ріг" або "солода". На пляжі. Лорчин, Ще один лідер. Не забудьте подивитися на пляжі. Стара Влака і Вегелі Хал до Вони спокійні і приватні, як острів Палаграя півхода з Хорватії в Італії,
Я не знаю, де вони є. Пляж заслуговує на увагу. Сакарун На острові Доугі Оток (який означає довгий острів) з м'яким шовковим піском. Також Хорватський Довгий острів славиться своєю красою.
11 новых поводов побывать в Хорватии

Для відвідування музею у відкритому небі

Хорватия має багато схожостей на світові таапо; У китайській стіні вже згадувалося. Тепер це лінія для Венеції в міні-атюрі. Трогер Бернар Шав. Місто-порт поділяється на материк і острів. Історична частина зберегла споруди, побудовані до нашої епоху, залишки вілли і городи з часів Римської імперії, нехай наодинці кінці століть. Старе місто охоплює 550 квадратних метрів, 250 метрів, і в одну годину можна вивчити свої основні функції в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Не дивно, адже в крихітній місцевості люстри різного віку і архітектурних стилів лангуші.
11 новых поводов побывать в Хорватии

Дивитися боковину.

Для оцінки Хорватії &apos ми повинні йти в круїз. Ви на човні ще? Подорожуйте до Адріатичного моря на турецькому човні. Гулет - Ви розумієте, що розкіш не знає лімітів. Все тут, від номерів до розваг на борту. Місцеві круїзні компанії пропонують великий вибір суден з командою. Займає дух від маршрутів. Наприклад, на острові Бая (названий на честь одного монастиря) може але вимити в чистих водах, прогулятися на підставі лісу; в місті Посуд - відчути себе слоганом; оцінити кращі пляжі, наприклад. Про нас на острові Хвар або Пупнацьк Лука; подивитися ніч міста Про нас Як нове дерево. На сьогоднішній день 17 маршрутів розвивалися уздовж хорватського узбережжя. Гості не тільки відпочинуть на борту. Вони чекають на прогулянки, альпінізм, гастрономічні тури, гірські велосипеди, джип сафарі. Хвар Баггі Сафарі на острові Корчул, відвідує національні парки, печерні опади, найкрасивіші міста Хорватії та повний спектр водних розваг.
Також проводяться круїзи.
11 новых поводов побывать в Хорватии

Я зустрінемося з гарною.

Що може бути більш красивим, ніж національний парк. Крка, На одній річці з семи водоспадами? Висота найбільших (і один з найкрасивіших) водоспадів становить 46 метрів. Зателефонував йому. Стейкі бук. Багато риб в ньому ендемічні, що означає тільки там і десь ще. Водоспади утворюють природний басейн, де туристи щасливі плавати. Тексти пісень, а це означає: І вони фотографують, тому що фотографії краще, ніж слова, кажучи, що решта пішли на полум'я.
11 новых поводов побывать в Хорватии
/ / / 11 нових сайтів в Хорватії