Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Чорний гірський секрети

29.04.2016
Commovie, Procliente і Durmitor, Tara River Canyons, Moracha, Sušica і Piva, Boca-Katorska, Danilov Bridge, Medun, Kashmiri Roms і Gorlo Sokola ... кращі точки виду і найвищий пріоритет Чорногорії є список панорамних маршрутів в країні.
Чим краще знати країну на нозі, кілометр на кілометрах, що дивиться в селах, що з'єднуються з місцевим населенням, які практикують місцеві страви і напої. Монтенегрінська туристична організація розробила чотири педагогічні шляхи, де можна ознайомитися з природою дивовижної краси і відвідати як популярні, так і невеликі туристичні кути.
Похід на дорогу, не забувайте про камеру: успішна фотогаряча є пріоритетом.
Тайны Черной горы

Північно-Східні секрети

Подгориця - Лиева Рік - Андревіч - Plav - Gucinier - Plav - Beran - Rojae - Trpezi - Bielo Pole - Colasin - Podgorica
Кафе на терасі ресторану з видом на річку. Маура і рот річки Мала Рік. с. Біотече, 11 км на північному сході Удари - великий початок поїздки. Європейський залізничний міст, довжиною 500 м, піднімає другу висоту (200 м).
На шляху Анрі Всього Плав Вид гірського ланцюга відкривається Комов'я. Це маса разом з Дурмій і Роз'єм. - Один з найбільш картин в Чорногорії. Всі три затребувані гірськими доріжками.
На підніжжя Проблера (Факс гори) в долині Грба Місцезнаходження Плове озеро, який був створений плавленням льодовиків. Туристичні тури, як поганити їх спрагу в джерело. Алі Паша, До водоспаду. Закупи Колекція польових квітів в долині Ропоян. У готелі є невеликий готель або гостьовий будинок. Полулюкс На березі озера. Це де радять взяти відомі турецькі пироги - Буреки. На шляху Берана Варто трохи відхиляти від маршруту і шукати багатство міста. Роя, Відомий з сьомого століття. На шляху Бієло полюс в тіні літературного лісу, один з місць, які можна відвідати
- Жива вузька річкова каньйон Ліза.
Тайны Черной горы
Наступний знак є великим мечем. Хассейн Паші у місті Ліворуч, побудована в другій половині XVI ст. Найкращий приклад балканської східної культової архітектури в практично перманованій формі. У безпосередній виході з Плевли починається каньйон річкового каньйону Європи (900-1300 м). Тара. Дорога веде прямо в міст Юревіч, зведений в кінці 1930-х. Тут знаходиться каньйон. Він був одним з найбільших автомобільних міст Європи. Якщо ви хочете виготовити нерви і повністю оцінити глибину каньйону, краси і сили природи, один з багатьох вузьких нижкових міст, які зведені між штепсельами, скелястими, деякими з рідкісних лісів каньйону Tara River. Сотні ніг під ногами, дно гоління. Вода, яка, в погоді літніх днів, нагадує мені про яскраве бірюзове, весняне і дощове, перетворюється в грязьовий, кривавий потік. Каніон є частиною його. Національний парк Дурмиту, захищений ЮНЕСКО. Ще одним випуском цього маршруту є рафтинг, або спортивні сплави на гірських річках на сплавах - 6, 4-, 2-х місцевих повітряних човнах. І це також весело для тих, хто хоче перевірити адреналін і хочете познайомитися з Tara ближче.
Далі дорога співає вздовж Тара, приховавшись, кричить з тунелів, викликаючи серце вмирати з видів важкої величної породи. Далі зупинка, монастир. Добриловін, Вперше згадується в джерелах шестинадцятого століття, коли він був знищений Оманом Турками. У декількох кілометрах від конвенції дорога переходить на протоки Даволаці, Де лінія Tara знаходиться на двох або трьох метрах від станції. Хорна Під. Інші дерева висотою до 45 метрів, деякі відзначили 400-річчю. Ще один заспокійливий маршрут - гірське озеро льоду Біоград, 1094 м над рівнем моря. Захоплюється століттями лісів ззовні. Прозора холодна вода відображає синє небо і зірки. Озер
В будь-який час року, дня і ночі. Тут багато літніх бунгало.
На шляху назад варто зупинитися на скелястому, зеленому каньйоні річки. Маурача, Дивитися в єдиний монастир, побудований в 1252 і долина Оплатити з вілом скелями висотою до одного кілометра.
Тайны Черной горы

Корона Чорногорії

Подгориця - Даниловград - Нікшич - Шавник - Ябляк - Трса - Плужін - Схепан Polje - Трса - Плузін - Шавник - Боан - Острозівський монастир - Подгориця
На шляху з Ніксіка до Шавніка різко змінюється пейзаж. Перед очима знаменитий гірський хребет росте Дурмейр. Перша зупинка - Річковий каньйон Інвізіо. Три кілометри довго, дуже глибоко, і місця так вузькі, що це навіть можна стрибати, хоча це не повинно. Слово є останнім європейським каньйоном. Він пройшов в середині 1960-х років. Вниз до дна може супроводжуватися інструктором (до гідрокоду). Ми повинні плавати, піднімати скелі, спустити мотузки, перехрещувати пороги і дайвінг. Результат хороший. На шляху Відьма, На плаття Сінаевіна два односпальні озера Проживання і Риби - з прозорою холодною водою, відтінок бірюзового. Місцевість Баре Юггі Вони називають одне з найкрасивіших в Чорногорії, багатокілометрової ложки, під деревоподібних пагорбів, овець і трави корів. Трохи поодинці, інше озеро Змінік.
Насолодіться буксотичними пейзажами Яблуки, ми повинні піти на захід до регіону. Пітомен, де була гора між двома травами. Ведмідь. Її вершина піднімається прямо над Чорне озеро. Наступним пунктом маршруту є чотири кілометри від Jablaka, де відкривається ефектний вид на річковий каньйон. Тара. Далі через щільні парові ліси, дорога веде до точки, де видно піки Стуони. Дорога вздовж гірського хребта на підніжжя Стуаку вважається найвищою в Чорногорії (1952 метрів над рівнем моря). Навіть вуха. Зовні, захоплюючі види відкриваються на Tara Canyon, західну частину гори Дурмітор і його гострі вершини Пиво, Бук, Маглік і
Батарея. (до кордону з Босною рукою). Не збирайтеся в місто. Мала Чорне дерево Гора, Повернітьліво, щоб побачити річку каньйону Шановні, Прогулянка по лісу свербіж, щоб дихати повітря насиченими повітряними маслами.
Тайны Черной горы
Для того, щоб перевірити гостре почуття, можна повернутися до Яблока на злегка невідомому вузькій могильній дорозі по панорамному каньйону.
Від Яблуки, маршрут проходить на південь від «простору». Я думаю, що ви на Марсі. Але це просто хаотична кам'яна долина. Честь. Дорога так гаряча, що іноді це як автомобіль летить.
Нагорода для стрибків і походу є панорамою найвищої вершини Дурмітора. Боботов Кухар (2523 м).
Закрити Плеймейт Ви можете побачити озеро Піва, яка закінчується каньйоном однієї річки. Є гідроелектростанція. Більше восьми кілометрів від Plusion Півський монастир до Найбільший православний храм побудований в цій області і не під час Оманської імперії. й Шампанське Паула - поселення вздовж кордону з Босниєю - дві основні річки Чорногорії - Пиво і Тара. Перед сном Труси, Ми робимо ще одне ціле на честь Дурмітора, і ми шукаємо на місці злиття між каньйонами річки Сушіка і Тара, дивлячись на фантастичні, громіздкі стіни, що обираються в небо Суші. Торгівля Боан і стежка позначається каньйоном річок Буковиця і Сенсінер, на горі Смоли, Романтична подорож через невеликий живий ліс і долину річки Сплавник. Повний пункт маршруту - Православний монастир Сімнадцятий століття, який буквально росте в скелях на висоті 900 метрів над рівнем моря.

Морські та вершини

Герцег-Нові - Каменарі - Різан - Котор - Тіват - Луштика - Котор - Лупень - Сатина - Рієка Кренович - Додоші - Вірпазар - Острос - Ульцині - Бар
Маршрут веде схід від старовинних стін міста Герцег-Нові, вздовж берега і далі до міста Вік і кабіни з назальними островами Свята Грузія і Божа Матір. Потім дорога поступово збирається на гору, відкриваючи дивовижні види через задні вікна.
Автомобіль.
Ризіан і Про нас - Стародавні міста на березі затоки. Бока Которська, Як місцеві жителі називають це найбільший Adriatic морського кабіни. По суті, це морський каньйон. Далі, згідно плану маршруту, улюблених сілзерів рибалки Луштик. Зацікавлена на занедбані австрійські фортифікаційні споруди.
Тайны Черной горы
Не прогуляйтеся на гору. Всі права. Але це гідність універсальної уваги, адже кожен метр серпентину і топ – всі області огляду. Маузолей Петра II Петрови-ча-Негос (1813-1851), лінійка Чорногорії, Державна фігура сприяла утворенню Чорногорії як незалежної сучасної держави.
Заснований в п'ятнадцятому столітті Кет. до Це колишня королівська столиця, а зараз столиця країни. Він буквально переповнений пам'ятками: старовинні будинки, Королівський палац, монастир, Негаш Динамо Музей, Національний музей. Відвідайте карту міст Рибка Зрновська і Вулиця - Відомий міст Данила Петрович, побудований в 1853 році принцом Данилою Петровичем пам'яті батька, царя Станка. Інша пам'ятка- Міста Будинок, що входить до складу м.Данілов. Один день, Ріек Крновський був великим портовим містом, країною та апосом, комерційним центром та літньою резиденцією.
Тайны Черной горы
Скарбничка - Ще один туристичний район. УкраїнськаНайвища (390 квадратних кілометрів) озеро Балкани. Національний парк.
Знімок рибки (понад берегом) і птахів. Всі права, просто в цих частинах, є червона книга дивних пелікань.
Під час відвідування рибальського містечка Кошик Насолоджуйтеся стравами свіжої риби, а потім ми поїдемо до міст. Чуковічі, в долині яких збереглися руїни вічно пишних вітрин. 30 км Вірпазар Великий старий готівку, відзначений містом кішка, Що?
поруч. Ми можемо орендувати катер і відвідати острів Скадар Лейк в Вірджині.
На шляху до моря знаходиться острів Ада, або Ада Боджана, з одного боку річниці Воєн, Адріатичний море. Ада славиться своїм великим пляжем нагота і вечіркою хіппі.
Маршрут оздоблює давні міста Ульцинь і Бар - поєднання східно-середземноморських культур. Ульцін також є унікальним оливковим деревом, який був 2000 років.
Тайны Черной горы

Кільце навколо Coritas

Субгориця - Медун - Улі - Коріта - Стипов - Подгориця
Північний Удари від поступового підйому на вогонь й з одномісним поселенням. Звали Стародавнього міста міцності Медун. Був Іллінський поселення Метеон, Від IV ст. до н.е. Вчені вважають найстарішою в цій частині Балканського півострова. У той час було оборонне значення (зверху до 360 градусів), яке тепер тур Mecca для фоторепортерів.
Тайны Черной горы
30-кілометровий запуск Удар. починається з села Корита і проходить через сади, поля, кам'яні стіни і боби, співає в с. Доставка і Історія перетин р. каньйон Кєв більш ніж 700 метрів. Вид на гірський хребет. Роз'єм, Я зможу подивитися на неї. Скадарне озеро. Соколо біля курорту Корітаку (на перехресті зі Стиповського, потрібно повернути праворуч). Це тільки можна дістатися до нього на нозі, на біговій охоронці, півгодини, сходження трави і дерева. І відкриває каньйон річки Qievna, який починається в горах Прокл'єра, а нескінченні потужні стіни Провертора.
Чорногорія - країна, в якій відчувається вся сила і відмінність природи, і будь-яке створення рук людини крихка. Це незвичайне почуття для людей великого міста.
ductimg alt= "Таємниці Чорного гори" src="/upload/image/11_(78).jpg стиль="width:
930px; висота: 620px;
/ / / Чорний гірський секрети