Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Господиня Острів Риби

27.09.2016
Серед диких місць світу, Госпо Хау - це рай на землі, віддалені і невідомі, втрачені і придбані. Володар Який заповідник дикої природи - це унікальна екологія, підпорядковані субтропічні ліси, мангрові, оточені блискучими водами і пустельними пляжами, гірським масивом і берегом, скелястими скелями, які чудово ковзають в тюнінговому морі... Острів неба має багато чудес. Чому б не залишатися тут протягом декількох тижнів, щоб перевірити його?

Райские кущи острова Лорд Хау

Більше 20 мільйонів років тому злиття двох вулканічних островів в Тасманському морі створив один з найстаріших Тихоокеанських островів. Майже 800 кілометрів на північному сході УкраїнськаОстрів, здається, кінець світу, навіть для мешканців цього материка. Відкрито 1788 р. на шляху до Острів Норфолк, він був названий його піонером, Ліутенантом Генріом Лідбурдом Боллом, на честь Господа Британської адміралти Джорджа М. Haw.

На початку ХІХ ст. перші жителі Нової Зеландії прибули на острів. Вони були Thompsons, Memersets і Pynthrie. З тих пір, як і раніше, нащадки перших поселенців перелягали в кількості не більше 350 осіб, назавжди орендували землю, успадкували її, обирали до Ради трьох, заборонених котів, але допускаються собаки. Не існує міст і тільки одна вулиця, і є обмеження швидкості 25 кілометрів на годину на дорозі, основним видом транспорту є велосипед. формальний острів Господнього дому належить до Австралії. Це одна з Австралійських територій з найбільш обмеженим доступом, не більше 400 туристів одночасно.

Райские кущи острова Лорд Хау

На початку ХХ ст. туристи відкривають Господу У 1982 році район острова Господа був відзначений рідкісною відзнакою: ЮНЕСКО включив його в Списку Всесвітньої спадщини через чудеса острівної природи. У ближньому невідомому зовнішньому світі Господи Яке є домі широковідомої ендемічної долоні Форстера, популярної кімнатної рослини з сімейства пальм. Пальмові гавки є гордістю і символом
острови. На самому неземному острові в світі можна повністю мити в оригінальну красу зелених двоарських тропічних лісів і побачити помирання видів птахів, нефлілінгову лісову пасту. Господиня Як розрахувати люльку близько 80 видів рослин, ендеміку на острів.

Деякі невеликі острови і скелі розташовані недалеко від основного острова: Кролик, Роук, Маттон птах і знаменитий Боллс Пірамід, Найвища вулканічна консолідація у світі. Господиня Поза «Ложки» не вистачає життєрадісних і отруйних комах і рослин, а не змії і акули в прибережних водах. Тільки корінний ссавціан є великим лісовим кажаном.

У північно-східній частині острова полуколірний бар'єрний риф з крихітних островів обрізається гарною лагуною з широким пляжем. Північна бухта і елегантні долоні, де палітра блакитних і зелених хвиль перевищує будь-який опис. Улюбленці оцінять ефективний золотистий пісок і розщеплені коралові пляжі, незліковний, вегетативна вода, пляж Блінкі на східному узбережжі з його побиттям Шампанського і відстанню від цивілізованого світу.

Райские кущи острова Лорд Хау

Перлина в цій природній кроні є південним Про 90 видів яскраво пофарбованих м'яких і жорстких коралів збивають їх фарбами. Мільйони рожевих, червоно-фіолетових, яскраво-зелених, жовтих і насичених коралових поліпів і майже половина тисяч видів травлення тропічної риби приваблюють диверси з усього світу. Бум коралів і піскоструми алоїдоскопа морського життя зробила це місце одним з найпопулярніших зон для занурення по всій Тихому океані. Сноркелінг, каякінг, дайвінг, серфінг, рибальство, гольф - різноманітні види спорту для всіх смаків супроводжуються відносною конфіденційності. На пляжі. Нед Незвичайно весело відпочивати з стрункими спинками і годувати десятки буржуазів, які досить зіпсовані регулярним живленням хлібних крихт.

Якщо все це, здається, підпал, є ще гора. Вишиванка - Вишуканий артер античного вулкана. На передпліччю годину
Сподіваємось, щоб ходити по пальмових гайках до вершини, де в туманних лісах ми можемо побачити сливи і дерева, висять з дерева, і тиша зламана тільки кричить екзотичних птахів.

Чудові готелі та ресторани Господиня, які засвідчують будь-які очікування, з усіма умовами для неуспішного та неупередженого знайомства з островом. До тих пір, як це можливо, до природи цивілізації можна доїхати на літаку або на невеликих ремеслах і човнах. На узбережжі острова глянець дарами моря, досвідчений шеф-кухар ресторану першого класу з видом на лагун, з задоволенням створення чудової страви з великого обіду.

Райские кущи острова Лорд Хау
/ / / Господиня Острів Риби