Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Занзібар. Українська

25.10.2016
Як туристичне призначення, Занзібар ще не був дуже ескалований. На островах архіпелагу Ян Ігоревна засвідчили, що вони підходять для елітного пляжу.

Занзибар. «Другая» Африка

Я був дуже довго, так як я був так званий про подорож, як і в бігу до Занібара. Друзі та знайомства скажи мені: "Ви сказали мені, як це! Усі цікавили: Оригінал, Маса, умови проживання. Все, що виходить за межі загальної інформації про Занзібар, індійський океан архіпелаго двох основних островів, одне ім'я і одна Пампа, і кілька невеликих. Відокремлюється континентальна Африка на 40 км. Але це не скажеш нічого про Занзібар, як такий. Ці острови повинні принаймні бути нащадані до найчистішого, прозорого, приглушеного морськими птахами. Тому що здатність засвідчувати, оновлювати і заповнювати сили нічого в порівнянні з великою водяною поемою. Але скарб острова не вичерпаний океаном і пляжами, які дійсно "як на малюнку".

Враження не руйнує локальний аеропорт, хоча ми всі бачили аеропорти і легкість, а також сучасні. А дороги не просто погано, вони пішли, які не перешкоджають високому рівню VIP. Всі поїздки на острови розташовані в дуже гарних автомобілях. Про готелі, Є також стандартні п'яти і більш високий клас. Правильний вибір готелю залежить практично повністю від враження від відпочинку. Що таке, Занзібар різні береги. Спіруліна росте в деяких областях, які не змішують для комфортного купання і не додають до привабливості ландшафту. У номерах з міцними оливками, де вода потрапляє до 70 до 80 метрів вночі і прибуває після 4:00. Неетично і ніде купатися, і це головна частина пляжного відпочинку. Не всі готелі мають таку критичну інформацію на сайті.

Занзибар. «Другая» Африка

На додаток до пляжу, архіпелаго ' s " Про нас
Це там, де наші магазини, переважно сухі, ростуть. А багато готелів пропонують подорожувати на плантації. Дуже зручно, спокійно і легко. На відміну від багатьох розвинених територій, вони не намагаються заробляти. Пляжі настільки спокійні, я думаю, що єдиний звук є хвилями.

На краю води, яку я зустрів вперше з легендарними масками, я прочитав багато раніше, перегляд відео, але що вони дійсно не змогли навіть уявити. Я зустрілася з трьома хлопцями, високими, стабільними, досить впевненими, з головою. З іншого боку, було зрозуміло, що ці люди мали стрижень. Вони пишаться своїм членством в племені Масай, шануючи їх традиції і, з певними винятками, слідуючи їм скрупульозно. Деякі юні Масаї закінчують університет (хоча не існує бажання масаї) і працюють і говорять англійською мовою. Деякі з них працюють як туристичні довідники, оскільки багато туристів хочуть відвідати населені пункти цього народу в різних частинах Африки.

Але в більшості своїх масок вони живуть як багато поколінь своїх предків. Головне багатство є багато трав. Чоловіки не порушують з помадом (то вони коди) і падають корови, кози і овець. Жінки дорослі. Масай, як кілька століть тому, має патриархальний спосіб життя. Людина може мати кілька дружин одночасно. Машая досить вільно, але тільки в межах племени і серед джерел. Масай чоловіки можуть бути суджені віковою групою, молодим чоловікам або чоловіком. В короткий час візит до маски нагадує екскурсію минулим.

Занзибар не багатий на вигляд. З культурно-історичних пам'яток можна назвати кам'яним містом, найстарішою частиною столиці. Список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Більшість кам'яних будівель (і 1709) тут були в 1930-х роках. Ця частина міста є лабіринтом вузьких схилів, базарів, мечеті. Один з місцевих шавл є вхідними дверима, масивними, вітражними гуми і чіпсами. Вони кажуть, що традиція таких дверей прийшла в місто Камінь з Індії, де такі жести міді служать для захисту.
Від слонів. Незважаючи на те, що проблема не була актуальною для місцевого населення, споріднена. До речі, двері з місцевих майстерень дуже цінуються і експортуються.

Занзибар. «Другая» Африка

Але головне, що настає до Занзібара, пляж. Я був підкорений найменшими піщаними пляжами. Він був на Заньзібарі, що я побачила сонце вниз горизонт протягом двох хвилин. Індійський океан - справжній рай для диверсів. Він вражає незвичайним кольором і чистотою. Місцеві коралові рифи просто приймають дихання. Дайвери сповнені любові, не просто їх.

Zanzibar має програму дозвілля. Всі види водних розваг представлені. Організувати океанські виходи на традиційних човнах, тури до дельфінів звичаїв і крихітних архіпелаго островів. Подорож до Занзібару буде неповним без сафарі в Танзанії. й Тарангірський національний парк Ви можете побачити звички нашого представництва Африки. При левах і лопардах, слонах і гемафахахах, зебрах і ательопах, які проходять через джип. Прихильники дивляться туристи як рівні, так і навіть якщо ви хочете ближче, не залишають дорогу. Увімкнути Танзанія Червень по вересень, подивіться на ефектну міграцію Фламінго на Лейк Маніара, Озеро Маляр Національний парк♪ ♪ ♪ Серенгеті Долинаде також організовано сафарі, є готелі всесвітньо відомих брендів, таких як Чотири сезони Safari Lodge♪ Serengeti з Zanzibar можна отримати за допомогою прямих внутрішніх рейсів.

Занзибар. «Другая» Африка

Ціна на курорти Занзібар - це те, що відпочинок набагато доступніше інших курортів Індійський океан.

У висновку, що Ваше враження від відвідування Заньзібару повністю залежить від професіоналізму туристичного менеджера. У успішному готелі, обраній і продуманою програмою, ці острови є відмінним способом відпочинку на критеріях.
" Якість "


Яна Еліт Подорожі "
Наші фахівці організовують подорож найкращим чином, і ви неодмінно захочете повернутися до Заньзібара.

/ / / Занзібар. Українська