Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті

Зворотній зв'язок: рік до вторгнення Срібна хмарна експедиція

23.11.2016
Лайнер займе понад 70,500 наутичних миль, що охоплює більше 190 різних напрямків і більше 380 портів входу, з яких вперше побуватиме понад 30.

Обратный отсчет: год до инаугурационной экспедиции Silver Cloud

Сріблорея Круїзи &апо; ультразвуковий круїзер нотує ще один віх в історії його флотили: рівно один рік пізніше Silver Cloud Cruiser буде підкорювати льодові листи найскладніших зон Землі.

Незважаючи на суворі природні умови, в яких буде зайнятий новий лайнер, інженери прагнули створити неперевершену атмосферу розкоші на дошці, що клас. Окремі роботи та люки будуть завершені до листопада 2017 року. Першу поїздку до лайнера зустрінеться з неймовірною простотою, гостям є затишна і міцна служба Silversea. Срібло Хмара займе 260 гостей на борту в незахисних регіонах, а в полярних і навіть менших регіонах, всього 200 осіб зможуть насолодитися незабутніми пригодами і невтомною увагою від екіпажу.

Обратный отсчет: год до инаугурационной экспедиции Silver Cloud

Перехід Сріблястої Хмари до експедиції флотили та попередньої реконструкції гарантують стебла і розкіш круїзних суден. Срібло По всьому світу. Дорожчі матеріали для поділу, дизайн меблів і преміум текстилю створять тепле, затишне середовище. Розкішні люкси пишуть найрізноманітніші номери з присутніми на круїзних кораблях, понад 80 відсотків з них будуть мати веранду.

" Щорічно відокремлює нас з першої експедиції Silver Cloud, лід-класного судна, який ще раз доведе до відмінності Silversea в круїзному сегменті, засвідчує Conrad Kombrink, віце-президент Silversea, на плануванні та стратегічному розвитку. Ми раді вітати постійних і нових гостей на борту Сріблястого Хмарного посуду, який незабаром буде на новому захоплюючому шляху. й

Обратный отсчет: год до инаугурационной экспедиции Silver Cloud

Новий онлайн-буклет
Silver Cloud 2018 ' круїзний розклад охоплює судно & апос; маршрути після його нового круїзного статусу. Займіть понад 70 500 навиків, що охоплюють більше 190 різних напрямків і більше 380 портів входу, з яких вперше побуватимуть понад 30. Всього 11 прогулянок до Арктики і Антарктиди, що пливуть під Вежею мостом в Лондоні, що проходить через Панама Каналь, що представляє своїх пасажирів з історією і культурою британських островів, запрошуючи їх, щоб вивчити норвезькі форди і насолодитися кулінарними відкриттями в Європі і Південній Америці, і провести Різдво на Фолклендських островах.

Суд буде обладнаний 18 новими катерами зодіаку, які дозволять дослідникам проводитися групами до 14. 19 гідів і фахівців буде супроводжувати кожну експедицію, щоб привернути увагу до всіх гостей і вчити захоплюючі історії, відкрити захоплюючі факти, звук і перспективи. У театральному залі на кораблі проводяться лекції та презентації досвідчених мандрівників.

/ / / Зворотній зв'язок: рік до вторгнення Срібна хмарна експедиція