Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Літо в горах з Tschuggen Grand Hotel Arosa в Швейцарії

25.05.2017
Дуже скоро, Tschuggen Grand Hotel Arosa відкриє свої двері на літній сезон. У Аросзі навіть найпривабливішого гостя знайдений цікавий клас. На мапі міста АросаКарта, рекреаційні об'єкти пропонують безкоштовний доступ до озера Untersee lido, парк канат і багато інших. Також в Аросі ви знайдете 200 кілометрів пішохідних маршрутів, ви можете їздити на гірському велосипеді або грати в гольф! ? Запрошення до занурення в справжнє райство гармонії, здоров’я та внутрішнє спокій.

Відкритий повітря

Відвідування від 17 червня до 22 жовтня 2017 року. Зробіть час з близькими на узбережжі озера Нетерзе. ArosaCard є безкоштовним. Чудовий піщаний пляж – ідеальне місце для відпочинку з дітьми. Тут ви знайдете спідниці, 50-метрова гора, два трамваї, щоб стрибати в воду, а стіл для настільного тенісу, боч і пляжний волейбол, підігріваний басейн для маленьких дітей з водними гравцями, дитячий майданчик, ресторан в саду.

Гольф

Роботи круглі. Унікальна поле для гольфу на висоті 1,800 метрів на 18 отвори є кілька хвилин Tschuggen Гранд Готельй Для гостей трансферу готелю з/ до поля безкоштовно.

Гірські велосипеди

Працює як влітку, так і взимку. Прогулятися з ветераном по доріжках гори запаморочення краси! Для гостей Tschuggen Grand Hotel, гірські велосипеди безкоштовно, а для місцевості орієнтованих цілей можна завантажити спеціальний додаток для смартфона.

Tschuggen на сцені

14 липня відбудеться п'ятниця ніч акустичної музики з Cudvain. Наступним днем є традиційний Tschuggen Rock Night. Насолоджуйтеся вишуканою вечерею в ресторані Grand Restaurant, після чого вони можуть переходити в Бар Tschuggen, де кожен може спробувати незвичайний копірат і танець під Andrea de Palma і Nathalie ритми.

Канат Парк

Подолати страх висоти, практикувати в сходженнях
На деревах і на балансі можна дізнатися, щоб зберегти баланс під час перебування в парку канат. Цей курс пропонує відпочинок в природі, пригоди та розваги для всіх.

Класичний Car Arosa

Неповторний експлуатанс пристрасті під час міжнародної гонки Langvis-Aroz. Запуск машин, на швидкості 140 км/год, розблокувати замкнену гірську трасу в спробі завоювати перше місце! А для тих, хто завжди хотів відчути себе справжнім гонщиком, Tschuggen Grand Hotel підготувало спеціальний сюрприз. Кожен гість може спробувати себе як другого пілотного водіння гоночного автомобіля в компанії професійних водіїв.

1 серпня - День Швейцарії

Ми запрошуємо Вас побачити реальний. Швейцарія і зустрічати давні традиції та звичаї. У пропозиції є чотири ночі проживання з півпоні, яскрава програма відпочинку, карта гостя ArosaCard, фермерський сніданок 1 серпня і користування готельним спакомплексом. Для завершення занурення в швейцарське митне оформлення пропонується з Буура Зморга (традиційна швейцарська бранч).

Прогулянка на конях

Забезпечити верхню конюшину шляхом проходження потокового поля з захоплюючим духом швейцарських Альп. Тоді ви будете насолоджуватися барбекю в ресторані Alpenblick.

Риболовля

На озері Schwellisee, в оточенні швейцарських Альп, ви зможете дізнатися, як рибитися в персональній інструкторській компанії. Тоді рибка, яку ви половили, буде виконана в ресторані Alpenblick.

Карта гостя ArosaCard

Для того щоб зупинитися в Tschuggen Grand Hotel відмінно підійде карта ArosaCard, яка пропонує необмежені можливості використання ліфтів, громадського транспорту Аросіїтакож вільний доступ до озера Untersee lido, парк канат і багато інших.
/ / / Літо в горах з Tschuggen Grand Hotel Arosa в Швейцарії