Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Новий погляд на програму Prana від курорту «СваСвара», Індія

02.06.2017
Прана в курортіСваСвара Зараз на період 10 днів і 14 і 21 днів. Програми розроблені спеціально для відновлення сил життя і включають в себе різні рекламні та очищувальні процедури, що підтримуються щоденною йоги і медитації, а також спеціальні вегетаріанські дієти Доша. Така дієта сприяє зниженню стресу і підвищенню загального здоров'я, вирішення багатьох проблем і захворювань, в тому числі активно вирішувати вікінг в системі. Пропонуються програми різної тривалості, які допомагають врахувати побажання та вимоги клієнтів, а також здоров’я кожного гостя готелю.
10 днів - Авведена програма, спрямована на омолодження та реконструкцію (Основна " Програма ревіталізації)
Напруга і збільшення процесів обміну людьми через розвиток життєздатних і корисних звичок для споживання їжі на основі принципів Аурведи, що допомагає підтримувати і підтримувати здоровий спосіб життя в сучасному світі.
14 днів - Програма лікування сечового міхура
Глибоке лікувальне загоєння і вивільнення від конкретних проблем зі здоров'ям. Програма доступна тільки протягом 14 днів, так як цей мінімальний період необхідний для ефективного лікування. При необхідності програма може бути продовжена на період до 21 днів з щоденними лікувальними процедурами, призначеними лікарем Аурведи.
21 день - Панчакарма програма
Глибоке очищення і детоксикація для загального загоєння. Мінімальна тривалість програми становить 21 день. Курс очищення призначений для видалення накопичених токсинів і шламів в організмі через традиційні процедури древнього індійського способу панчакарма, що базується на очищенні п'яного масла Хлопця (Ге), з подальшим лікуванням тонкогостетину з травою, Віречаною.

/ / / Новий погляд на програму Prana від курорту «СваСвара», Індія