Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Океанські острови мир

11.12.2015
Кожен іноді мріє про конфіденційність, де різні речі, де ви можете забути про звички і насолоджуватися відпочинком. Острови Гренадини, якби вони були створені для особливого відпочинку. Тут, здається, що все обіймається деякими законами, навіть час змінює свій курс, що дозволяє розслабитися і нехтувати.

Миры Гренадинских островов


Найдивовижніше в Гренадінах є те, що кожен невеликий острів цього архіпелагу насправді є окремим світом.

Миры Гренадинских острововМиры Гренадинских островов


Архіпелаго острови, які дав йому ім'я Гренада - втілює всі привабливі аспекти туристичного туризму. У готелі є красиві готелі, які гарантують конфіденційність і комфорт, і чисті пляжі з білим піском, а також затишними ресторанами, а також зануренням видів на морському узбережжі. Нагадуємо про найбільш фантастичні фільми: тропічні ліси, що приховуються невеликими, але повноцінними водоспадами, річками, чистими озерами. Ви можете побачити так званий невидимий птах, рідкісний грецький голуб. Один з декількох національних парків -- Гренада Дове, Сент-Лейк-Фест-Резерв, Львер або Антойн - варто відвідати, щоб побачити довершені природні багатства Гренадини. Гренада &апо; підводні човни будуть глянцеві з кораловими рифами невиправної краси, змащуючи сміття жертв руйнування суден, величезне різноманіття риби та іншого морського життя. Найпрозоріша вода в світі.

З тихого і відокремленого курорту Гренада, ми повинні піти на поїздку в інші архіпелаго світу. Довга відстань в кілька хвилин на площині, або вигинаючи попутні береги на човні або човні, взяти острів на свій смак.

Миры Гренадинских острововМиры Гренадинских островов


Найбільший острів архіпелагу Кар'єра - Ще одне ідеальне місце для конфіденційності. Серед чистого пляжу і незаймана природаМи можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. А для тих, хто бажає не тільки відчути непереносимість і переоцінку природи, а й познайомитися з культурою островів, Кар'яку стане найкращим вибором. Відвідування музеїв в столиці острова Хібай Шукаєте експонати різних періодів, від епохи рабства сьогодні, ви знаєте, що Гренадини до Це не просто комфортний відпочинок, це старовинна самохідна культура. А на східному березі острова є невелике село, історія якого почалася кілька сотень років тому, коли жертви розпаду Шотландського корабля знизилися. Місце Вітер За такою ж назвою, і сьогодні всі старі традиції слідують передаванням культури від покоління до покоління. Усі місцеві жителі зношують традиційні імена, McLorence, McFarlen або McDonald. Всі вони роблять традиційні ремесла, роблять човни. Ви можете орендувати одну з цих катерів і світити берег невеликих островів архіпелагу.

Ще більш самодостатній світ в архіпелагу - острів Мінусий Щоб бути більш точним, це світ чотирьох квадратних кілометрів. Тут настає найбагатші мрії сучасної людини - втекти від світанок, де немає шуму міст, які вражають транспортними засобами, натовпи людей. Є тільки шість автомобілів і три сотні жителів на Міро, які не назвали своє село. Не те ж саме місце. Навіть електрика прийшла сюди тільки в 2002 році. Однак найзапальніші туристи не зможуть скаржатись на несприятливі умови проживання на острові. Є два готелі тут, які мають дуже позитивний відгук. Їх засновники і власники місцевих жителів, тому глобальний Маленькі готелі, звичайно, приваблюють практично в домашніх умовах затишними, тенісними терасами з великими видами і чарівними курчатами, які ходять по палацах. Вечеря в без назви кафе на березі і спробувати місцевий ром. Він дуже хороший тут.

Миры Гренадинских острововМиры Гренадинских островов

Острови Букая Він сам.Ідея Гренадини як ідеальне місце для яхтингу. Всі шанувальники цього спорту приходять тут на Східний Регат. Худенькі сиськи розкидані уздовж прибережних вод, зелені штани, білі піски створюють дивовижні краєвиди. Сьогодні Becky - популярний морський курорт. Про культуру та традиції Гренадинів дізнаються розважальні програми. У 18 квадратних кілометрах Бекая є Морський музей, який описує арти, музей хала-риба, колишня основна окупація місцевих жителів, музей цукрового канажу і ром, музей загиблих суден. А в затоці індустріальної бухти є черепаха, де можна побачити рідкісну бассельну черепаху.

Миры Гренадинских острововМиры Гренадинских островов

У той же ізольований, але не так природно скромний, світ відкриває на острові. Логінй Це місце було обрано для своєї вілли багатьма відомими людьми - принцесами, панами, аристократії, рок-зірки, дизайнери, художники. Розкішні вілли зустрічаються тут з дивовижною частотою. У готелі гомілки, холодні пляжі, фантастичні ресторани, цей острів нагадує клуб elitist, який кожен має доступ. Але є ще тиша і мир Гренадинів.

Який з світів архіпелагу ви вибрали, ви гарантовано гарантуєте задоволення відпочинку в Гренадинах. Почуття, як і оригінал, забуваючи шум сьогоднішніх світів, мухуючи піратів, роумінгу лазурних вод, або аристократа, насолоджуючись розкішю конфіденційності. У ці світи повинні відкрити для себе!

Миры Гренадинских острововМиры Гренадинских острововМиры Гренадинских островов


/ / / Океанські острови мир