Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Опис готеля

Фортеця Кочин в роті річки. Це провідний центр риболовлі. Походимо. Церква Святого Франциска (перша церква побудована) Португальська в Індії. Новий рік на пляжі, є карнавал і ярмарок. Про нас Купити свіжі та свіжі морські подарунки.
Форт-Кочин може бути підключений автобусом або машиною від Hernakulam. Катер від Mayn-Wowt-Jetti займає близько півгодини. Острів Вайедон Доставка з Terminus-Jetti (близько Taj Malabar).
Форт-Кочина може бачити китайські рибальські мережі - спадщина давніх гостей Malabar узбережжі, Китайський. За словами флаєрів, вперше вони кладуть між ними. 1350 і 1450 років. Товсті дерева і бамбукові стовпи, вони працюють. на балансі листів. Це найкраще, щоб любити їх з площі Васко де Гама.
Церква Святого Франциска була католицькою в португальських часів (від 1503) 1663, голландський реформіст (від 1664 до 1804) та англійська (з 1804 по 1947 рр.). Зараз належить до церкви Південної Індії. Будинок Спочатку виготовляються з дерева, згодом кам'яні (на 16 ст.). Про нас Загиблим був похований в Коцині Васко де Гама, залишки якого передані Португалія 14 років пізніше. PICTURE ID=7612 H=200 W=133 TABLE=готель

Зворотний дзвінок
Як забронювати?