Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Індія

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок в Індії

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар

Тури в Індії

Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Індія постійно привертала багатьох туристів з усього світу з різними традиціями, прекрасними пляжами, яскравою сарісом і сильними снігопадами. Тут туристи знайдуть безліч культурних цінностей і недорогих архітектури. Найвизначнішими досягненнями були численні храми, відомі як Нью Делі. Місто також називається Маузолем Сходу через зв'язку релігійних пам'яток і храмів.

У країні тапозі, територія має різноманітні краєвиди, є гори та рівнини, а ліси з травами та навіть пустелі. На північній частині країни є Хималая, пропонуючи рекреаційні можливості для гірничодобувних та навчальних закладів.

Тури в Индию - що варто відвідати?

У Нью-Делі відвідайте Храм Кіц-Гандж, Храм Лакшмі-Нараян, Храм богів Калі і храму Лотоса, а крім того, є старі мечеті в місті, краса якого не потрапляє за величні храми. Якщо ви хочете ближче подивитися на країну ' s культура, ви відвідаєте Juma-Masjid Mosques, Kher-ul-Minasel, Kyla-Kuhna, Motch-ki-Masjid, Fatehpuri, Sonehri і Zinat-ul-Masjid. Ці конструкції переважно в 15-16 ст. Видовище Адема Хана, могильника Шамсудін Ільтумаша, султан Гурі, горобини Гурі та Нізамдін Чисті Аулія будуть цікаві для дослідження.

У місті Амрітсар ви знайдете прекрасний Golden Temple побудований в 1577 році. У храмі, де вода вважається цілою. Місто оточене паровими лісами, а нестійкість розташовується великими гірськими курортами Симла, Кулу, Масурі та Найніта.


Мумбаї буде цікавим містом для вивчення відпочинку в Індії. Історія і сучасність, стародавні споруди і небесні кришки дуже переплетені тут. Якщо Вас цікавить старовинні особняки, церкви та розкішні споруди, перейдіть до старого району міста. Міська фортеця і церкви (18 століття) можна відвідати в центрі. Найпримітнішими релігійними структурами цієї області є збірка святого Томаса, св. Іоана &апо; церква, Махалакшмі Храм, Хаджи-Алі Москке та церква Апостола Фоми.

Решта храмів і культурних цінностей найкраще буде в Гоа шовкових піском, де щорічно приходять понад 2 млн туристів. Гоа приваблює відпочивати не тільки красивими пляжами і кришталево-очищеною водою, а й на деяких цікавих пам'яток. Ви можете погуляти по вулицях міста, подивитися природа, побачити водоспади.

Що важливо пам'ятати в Індії?

Планування відпочинку в Індії, зробити список визначних пам'яток, які ви хочете відвідати, і забронювати номери готелю заздалегідь. Країна сильно заселена, тому може бути тиску в транспорті, в цьому випадку ідеально підходить для переміщення по країні на площині. Здійснивши екскурсію, краще використовувати екскурсоводи, які зазвичай мають відмінні знання і кращу якість послуг.

Є три сезони в Індії: холодний, гарячий і дуже вологий. Ви не хочете піти в гори взимку, і Нью-Делі будуть гарячими в червні. Найкращий час відвідати країну і познайомитися з визначними пам'ятками буде місяці з листопада по лютому, але в цей час буде дуже холодним на північних пагорбах. З березня по червень, Індія крихітна гаряча, а з середини червня по вересень настає вологий період з важкими дощами. Але це в вологому періоді з важкими дощами всю природу.

Багато пам'яток, таких як Taj Mahal, також живі.
/ / Індія