Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Джайпур

Відпочинок в Джайпур

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Місто Джайпур є столицею Раджастану і відомий як " Місто було засновано в 1727 році Махараджі Сваї Яй Сінгха II, а в колоніальній Індії був центр єдиний вассальське князівство.

Махарая Сааї Яй Сінгха Я за свою думку і талант був названий Савай, який означає " chudo " і володів неоднорідними знаннями в математики, історії та архітектури. Яй Сінгх і відомий місто Віднадхар планував старовинний будинок бар (канонум). Весь місто, що має широкий вигляд великого прямокутника, розбивається в блоки. Три основні дороги міста перетинають багато інших вулиць, але завжди під прямим кутом і на рівних відстані, утворюючи великі відкриті зони. Основними засобами досягнення мети будівлі Джайпура є застосування однакових форм карнізи, дуги, куполи, еркере.

Тропічний клімат з вираженими коливаннями температури протягом дня.

У березні Джайпур має червоний слоновий фестиваль. Його коріння піднімаються на походження буддизма: вже є раннє посилання на це свято.

Однак держава Раджастана вирішила перегенерувати фестиваль лише кілька років тому. Фестиваль - це можливість для туристів, щоб подивитися на різні слони - від раси до горошок./ / / Джайпур