Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Мумбаї (Бомбей)

Відпочинок в Мумбаї (Бомбей)

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Мумбаї (Бомбаї) - Корота Індія, Індійський голлівуд і столиця Махараштра. Сьогодні ' s Мумбаї глянець своєю різноманітною архітектурою - колоніальні люди старої околиці знаходяться поблизу високоповерхових будівель на півдні.

Бомбая є досить молодим містом і одним з найбільших портів Індії. Бомбая є промисловим, економічним, комерційним та фінансовим центром Індії.

Мумбаї відомий як центр індійської кіноіндустрії. Є 150 кіно на рік. Відвідування студії було одним із популярних туристичних пам'яток.

Коля до Один з головних туристичних центрів міста тапо; Є багато готелів, ресторанів і магазинів.

Марин Привід - це берегова лінія, розташована на протилежній стороні острова, вважається кращим місцем в Бомбаї. Ось Тарапоревала, побудована в 1961 році. Тут найкраще зібрання морської фауни та флори в Індії.

Бомбі Старий Бізнес Кварталй Область цікавить колоніальні часи. На початку 19 ст. Є ще вірменська церква серед будівель. Є два центри в цьому старому кварталі. З одного боку, це Флора Фунтін і ближче до порту є Горнін Серло. Це будівля старої муніципалітету, де знаходиться Азійське співтовариство. Будівля старого палацу Монет, побудованого в 1928 році, поруч, митного будівництва 1720 року.

Найбільший підвал в Бомбаї - це ринок Crawford, розташований в середині міста. Коли я був малюком, я хотів би пройти відомий письменник Redlard Kipling.

The Chore Basar є типовою східною базою. Спочатку було місце, щоб купити і продати вкрадені речі, і тепер ви можете купити деякі з старих речей, виробів з дерева, металу, шкіри, кісток.

Неперевершено взяти прогулянку в вузьким невибагливим сусідствам Калбадемської області на північ від Crawford Marquet, де один наступний другий - ціле Завері-Базар, Мангалдас-Маркет, Дабу і Хор-Базар (Роад Ринок).

У місті є багато музеїв та галерей, концертних залів та інших культурних об’єктів, але завдяки високим повітряним газом та високим температурам,

часто не комфортні для іноземців.


/ / / Мумбаї (Бомбей)