Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Гоа

Відпочинок на Гоа

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Відпочинок на Гоа - це чудова можливість відвідати одну з найкрасивіших і популярних частин західного узбережжя Індії, що не так само, як і інші країни. Гоа є одним з Індія &апо; s найнижчих штатів, але курорт запропонує всім необхідним комфортом і неперевершеним відпочинком. Столиця курорту, місто Панагджі, не схожа на мегаполіс, це невеликий портовий міст з вузькими шарами і великою кількістю балконів, білою церквою і багатьма ресторанами і барами.

Не тільки туристи, але і знижувачі. Придбання турів для ГПА, можна буде заповнювати загарбник цікавими і незвичайними предметами одягу з унікальними ручними ювелірними прикрасами, а також золотом і дорогоцінними камінням можна придбати.

Були готелі в Південній Гоа, які вважалися дорогою, а Північна Гоа мала шум і демократичну атмосферу Курорту, а тури продаються за меншою ціною. Всі пляжі належать державі, тому що вони безкоштовно. До пляжних ресторанів і барів належать всі пляжні ліжка і парасольки. Для того, щоб зробити невелике замовлення в ресторані і використовувати їх неперевершеними.

Тури на Гоа незабутній пляжний відпочинок.

Ідеальне місце для пляжного відпочинку Південна Гоа. Тут неповторні натуральні пляжі з білим піском змащуються пальмами і тропічними рослинами, кращими в Індостані. Національний заповідник Cotigao розташований на півдні. Кожен рік приваблює туристів своєю спокійною красою, природною і різноманітною фауною. У заповіднику ми можемо спостерігати рідкісні тварини та птахи в їх природному середовищі.

Місто Маргао вважається неформальним столицею Південного Гоа, його головною подією є стара церква Святого Духа, побудована в 1675 році. Багато мандрівники з усього світу вибирають екскурсію Гоа з Києва, щоб відвідати пляж Палолом і печеру Пандауа, біля печери, знаходиться каплиця Святого Себастьяна.

Готелі на півдні досить дорогі, тому що є переважно сильні туристи з усього світу.

Південна Гоа активно розвивається і стрімко розвивається: готелі та магазини, клуби та ресторани, рекреаційні місця, парки та аксесуари інтенсивно побудовані.

Північна Гоа – абсолютна протилежність Південь, а туристів приїжджає сюди через нижчі витрати на відпочинок та розваги. Найпопулярніші місцеві пляжі - туристи приїжджають сюди, шукаючи не вигідне проживання, вибираючи веселу ніч. Тут багато визначних пам'яток, крім неймовірного дива природи, червоних водних лілій.

На нічному ринку Аркади можна придбати сувеніри та спеціальні пропозиції, річку Мандові, де можна знайти річкові дельфіни та інші стрибки. На пляжах Північної Гои кожен знайде розвагу в душі. Для туристів є безліч незабутніх ночей, особливо веселих і гучних свят. Для любителів водного спорту слід відвідати пляж Калангу, де знаходиться школа і дайвінг станції.