Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Срібні круїзи унікальна колекція Inspiring Cruises

05.04.2016
Найкращі шедеври опери, балету та високої астрономії поєднуються в новому ексклюзивному колі подорожей зі срібла. Звернувшись до справжніх гурманів на подорожі та сувеніри від доторкнутися до красивого.

«Зовні свої круїзи» – це повне ім’я дивовижної колекції, круїзи якого починаються наприкінці літа і триватимуться до кінця осені. Кожен забезпечує ексклюзивні, натхненні розваги, а також безкоштовні наземні екскурсії, включені в програму деяких воїнів.

Уникальная коллекция «Вдохновляющих круизов» от Silversea Cruises

Нова колекція круїзів була створена для справжніх цінових трейдерів і розміщених їх у верхній частині кута, не заперечуючи нічого і переконливо їх пристрасть. Чи є вони шанувальники кави або шоколаду, чи вони зачаровують японським обрядом чаю, або оцінять високу гастрономію Реліса Четео, кожен знайде щось у своїх серцях. А воістину неординарні круїзи будуть доставлені добре збереженими списками Великого театру та театральної академії Ла Скала.


Ла Скала Театральна академія


Міланська академія Театру Ла Сфала є однією з провідних художніх установ. Його всесвітньо відомі митці та викладачі – запорука найвищого рівня художньої освіти для співаків, танцюристів та музикантів з усього світу. На суді гостей Сріблястого найкрасивішого лібрето знаменитої опери трьох середземноморських воїнів на борту Срібла Духа:

22-31 серпня. Вода з Венеція Всього Аксесуари з зупинками в Koper, Hwara, Kotor, Кориснай ЗакінфНафпліон, Критика.й Санторіній

9-19 вересня. Військовий з Монте Карло до Венеції з зупинками в Ліворно, Ольвія, Трапані, Порто-Емплін, Валетт, ДубровникСпліт і Трієст.

10-19 жовтня. Афінський воїн в Венеції з зупинками на Санторіні, РослинКрісті, Катакола (Олімпія)
Argostoli (Кефалонія), Корфу та Дубровник.

Уникальная коллекция «Вдохновляющих круизов» от Silversea Cruises


Великий Театральні солдати


Дарья Хоглова та Артемія Бєляков, балетні гравці Великого театру Росії, передадуть свої заяви на борту круїзного корабля Silver Spirit в середземноморській війні з Афіни в Монте-Карло, яка почнеться 31 серпня. Танці, які побили гостей Срібла останнього літа, попадуть на судно &апо; фаза і дають три представництва для дев'ятиденного воїна, який прокладений уздовж грецьких і італійських віце-президентів.

Даря Хохлова увійшла до балетного корпусу Великого Театру у 2009 році. Його репертуар включає в себе такі ролі, як Marie в Szelkunchik, Балерина в Петруському, Принцеса Флорина в Сплячий Краса, Ольга в Онєгіні і багато інших. Він також знає про роль Отелії в Гамлеті.

Артемія Бєляков, відома своєю роллю як «Блакитна птиця» у Сплячій краси, об'єктивкі в Онєгіні і зло-генія на Білому озері, приєдналася до балету Великого театру в 2010 році.

Уникальная коллекция «Вдохновляющих круизов» от Silversea Cruises


Гастрономічні та винні круїзи


Lainer Silver Cloud - 16 вересня - Вояж Середземномор'я (з Монте Карло до Барселонай
З стиглих ароматичних помідорів до чистої оливкової олії та м'якого сиру, середземноморська кухня - шедевр світу таапо; с гастрономія. У військовій програмі готують шеф-кухарі, натхненні середземноморськими спеціями, акцентують увагу на апертурі до обіду та винограду (з безкоштовними турами).

Lainer Silver Spirit - 1 жовтень - Gurme Cruz від RELAIS " Стамбул Аксесуари
Девід Шовак, керівник ресторану «Містонов» Le Candille, який в готелі «Le Mas Candille» в м. Муджена, Прованс, Франція та Sylvia Regi Barachchi, керівник ресторану Il Falconiere Mischen в Тоскані, Італія, поєднає свої видатні кулінарні подарунки, щоб презентувати майстер-класи та непристойні страви. Крім того, в польовому турнірі
Програми заплановані для прогулянок на виноградниках саторіні, Греції.

Lainer Silver Whisper - 24 жовтня - Gurme Cruz від RELAIS " Нью-Йорк й Барбадосй
Володар відомих ресторанів США та Канади побачить гостей своїм кулінарним майстрам і відкриє завісу секретів за їх приготування. Гостям пропонують здивувати: Джесон Йосип, шеф-кухар ресторану Camelot в готелі Cobblers Cove в Барбадос і Якоб Ясінський, шеф-кухар Сезонів в готелі Ocean House, Род-Айленд, США, Гуннар Тхомсон, начальник готелю Glenmere Mansion в Честері, Нью-Йорку, США і Луї Паркейн,

Уникальная коллекция «Вдохновляющих круизов» от Silversea Cruises

Lainer Silver Spirit - 5 листопада - Віннінський круїз (з Барселони в Барбадос)
Партнер круїзу з Comitato Grandi Cru d'Italia, асоціація кращих італійських вин, а також італійської асоціації промисловості (ASPI). Круїзна програма призначена для ознайомлення гостей з Італією та апосом, що найкраще вино для вінтажного вина під час стажування Янурі Бауоно та Giuseppe Vacharini. Безкоштовні екскурсії по Канарських островах виноградники доповнять виноградник і апос; збір знань.

Lainer Silver Spirit - 21 листопада - Шоколад Круїз (Центральний маршрут з Барбадоса для Південної Америки)
Відомий кавовий бренд illy і не менше відомих шоків будинків Доморі об'єднані для супроводжуючих гостей на цьому ароматичному круїзі, наповненому чуттєвими насолодами від смаків вишуканої кави і шоколаду. Захоплюючий лекцію на каву і шоколаді, що супроводжується принаймні факультетом занять.

Lyner Silver Shadow - 26 листопада - Круїз на чайних церемоній Гонконг Всього Українськай
У партнерстві з відомим брендом Ronnefeldt, а також експертом з етики та великим вентилятором чаю Тетяни Полякова. Ексклюзивно примітивні види чаю стануть героями різних чайних церемоній, відкриваючи круїз до культурних традицій різних країн.


Мостовий круїз.


15 Листопад Silver Wind Він збирається трансатлантичного воїна з Барселони в Форт-Лодердейл. Його гості зможуть боротися за цінний приз від Silversea в першій британській турнірній компанії в історії. Ми очікуємо, що на тренінгу з зірок Американського контракту Bridge League та зустрічі професіоналів у місті Bridge з усього світу.
/ / / Срібні круїзи унікальна колекція Inspiring Cruises