Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Благодійний вечір “З Україною в серці” у Лімасолі

07.07.2023

22 червня у Grand Resort Hotel Limassol на курорті Лімасол, що на Кіпрі, відбувся благодійний вечір “З Україною в серці”. Метою заходу був збір коштів на придбання медичного обладнання для українських лікарень, що рятують життя українським воїнам та цивільному населенню. 

 

Захід організував Благодійний фонд молодіжної ініціативи “Надія” спільно із фондом HOPE.UA. Його учасниками стали понад 250 гостей з різних куточків світу: Фонд Кличко Klitschko Foundation, Українська Асоціація Футболу, Благодійний фонд Дениса Парамонова, Київська Обласна Рада з-поміж інших. Мали честь долучитися до нього й ми. 

На вечорі було розіграно багато патріотичних лотів: прапори України, поштові марки з автографом Валерія Залужного, боксерські рукавички братів Кличків та Олександра Усика, ікони українських митців та картини українських художників. 

Компанія Yana Luxury Travel надала для аукціону два лоти: тест-драйв “Формули-1” та відпочинок у розкішному п’ятизірковому готелі JW Marriott Mauritius Resort на Маврикії.

Загалом за вечір вдалося зібрати 100 тисяч євро на потреби українських медичних центрів. 

До вечора долучилися гурт KAZKA й CHEEV, а також амбасадор “Надії” композитор і піаніст Євген Хмара. 

Благодійний вечір у Лімасолі відкрив серію ініціатив “З Україною в серці”, що охопить кілька міст Європи і завершиться на День Незалежності України благодійним аукціоном в США. 

Фотограф - Олена Кірілішина (Elena Kirilishina)

 

 

 

 

 

/ / / Благодійний вечір “З Україною в серці” у Лімасолі