Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

12 чудових пляжів

27.05.2016
Скло різних кольорів США, неймовірні Моеракі Валони Нова Зеландіячорний вулканічний пісок в льодовому лагуні Ісландія і інші дивовижні пляжі, які важко вірити.

Скляний пляж, Каліфорнія, США


12 потрясающих пляжей

Кілька тижнів з цього пляжу є військовою базою Fort Brag, яка використовувала його як скляний відвал протягом понад 60 років. Північна якість води Боар закривав пляж для реконструкції в 1967 році, але неможливо було зловити всі скляні фрагменти. За минуле скла заготовили форму, і є дивовижний пляж зі скляним піском. Він відкритий для туристів сьогодні.


Рожеві Піски Пляж, o. Harbor, Багамські острови


12 потрясающих пляжей

Невірно красивий рожевий пісок на одному з островів Baham, Острів Гарбор Біч. Рожеві Піски Пляж є любим місцем відпочинку для багатьох знаменитостей, деякі навіть придбали вілли для приватного використання. Рожевий відтінок пляжного піску було придбано невеликими частинками раку trominifer, а також розсіяні коралові бурі.


Papakolea Beach, Гаваї, США


12 потрясающих пляжей

Золотий оливковий пісок можна знайти на пляжі Папакола. Цей відтінок обумовлений наявністю великої кількості дрібних маслинних частинок в піску, що ще називають «Гавайський діамант». Цей напівкоштовний мінерал має вулканічне походження, але це абсолютно заборонено приймати пісок з пляжу.

Maho Beach, O. Sint-Marten, Нідерланди


12 потрясающих пляжей

Унікальний пляж Маго відомий промиванням проїзду місцевого аеропорту. Перельоти Принцеси Юляна Аеропорту лише 10 до 20 метрів над головою відпочинку. Звичайно, є попередження, що реактивні повітря можуть викликати фізичну шкоду або смерть, але це не зупиняє відвідувачів. Місцеві бари можуть знайти графік зльотів і посадки літаків, і вони можуть бути доступні
Вони говорять голосно.


Jökulsárlón, Watneyeküdle, Ісландія


12 потрясающих пляжей

Приголомшлива льодова лагуна Єкулсауртоуна з чорною вулканічною піском знаходиться в Ватнейкеглу. Цей дивовижний контраст між білими, напівпрозорими айсбергами та чорним піском не залишить байдужим нікого. На цьому пляжі знаходились фільми James Bona.


Пляж Білхавен, О. Вітсанді, Австралія


12 потрясающих пляжей

Білий Рай у вигляді семикілометрового пляжу Українська Зручності для гостей. Це те, що пісок пляжу становить 98% діоксиду кремнію, і він не прогрівається сонячними променями, і добре прогулятися навіть на найяскравіший день.


Гігантський Капуста, Антрім, Північна Ірландія


12 потрясающих пляжей

Неповторний пляж гігантських колон знаходиться на узбережжі Косвай-Кост в Північній Ірландії. Великі колонки бейсболу формувалися близько 50 до 60 мільйонів років тому в результаті летканічного занурення, який тепер на Всесвітньому списку спадщини ЮНЕСКО.


Червоний Sand Beach, О. Раїда, Галапагос


12 потрясающих пляжей

Пісок пляжу острова Рабида має темно-червоний колір, який виник з високою окисленням заліза в місцевому грунті вулканічного походження. Тут багато морських левів,


Benagil Sea Cave, Алгарве, Португалія


12 потрясающих пляжей

У Вас чекає один чудовий пляж. УкраїнськаНайпримітніше на узбережжі Алгарве. Кавери досягають висоти десяти метрів, а сонячне світло надходить через отвір в стелі. Єдиний спосіб вдарити цей пляж, щоб плавати.


Sicilia, Італія


12 потрясающих пляжей

Туркл Сход в Сихлі складається з
Білий вапняк, нагадує мені про сходу, що йде до моря. Вони утворилися вітром і дощом. Ідеальне місце для плавання на західній стороні, а найдивовижніші види відкриті на східній частині.


Shell Beach, Україна


12 потрясающих пляжей

На цьому пляжі, замість піску і галків, ви чекаєте схованки з білозернистих дрібних морських раку. На сьогоднішній день заборонено приймати рак з пляжу, оскільки він знаходиться на списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Раніше оболонка були взяті і виготовлені з них цегли для будівель в Денемі, які розташовані поруч.


Пляж Коекохе, Південний острів, Нова Зеландія


12 потрясающих пляжей

Неповторна пам'ятка цього пляжу - величезні закруглені в'язниці, що досягають 2 м в діаметрі. Учені ще не досягли чіткого вигляду їх походження. З одного варіанту вони склали близько 60 мільйонів років тому в результаті радикального цементування пористих маломасштабних видів опадів. А згідно з легендою місцевого Маорі, Валути є залишками їстівних поставок з потерпілого.
/ / / 12 чудових пляжів