Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Привіт, Фліппер!

30.09.2016
Якщо ви хочете бачити дельфіни, ви можете перейти до дельфінари. Незважаючи на те, що з зустрічі з цим розумним і добрим істотою у природному середовищі, у вас є непаральська прекрасна радість. З іншими видами кит. Відповідна зустріч з ними може проходити тільки в природному середовищі. Де саме?

Здравствуй, флиппер!


Аксесуари

Круглий рік Аксесуари Близько 20 видів цетаксанів. Деякі люди можуть бути спіймані в період міграції, інші стоять тут весь час. Кращий шанс побачити афалін. Великі продельфіни, звичайні, сірі та ліні дельфіни знаходяться біля берега. А синіх кит, сейфи, великі білі брюки і сині ганчірки фіналу, китові китви, касалоти (одна з цієї тварини ' s голова зважує 20 тонн і здатний розбити навіть велику посудину, а її мозок - найбільший ссавці, до 8 кг), а шторм моря - крокет. Вони навіть атакують великі китлі, нехай тільки дельфіни. Не боїться їх кашель, вони нарізають їх. Азорс і апос; береги на «водному сафарі» можна відвідати протягом року. Наприкінці зими виростають непарні коефіцієнти побачень блакитних кит. І продельфіни, швидше за все, зустрічаються в теплих часах року, як і кашель і сновидінь.

Тури розраховані на проживання в китлі та дельфіні, де 98%, ймовірно, будуть бачити тварин.

Здравствуй, флиппер!


Умань

Дельфіни, особливо афаліни, в водах затоки Кардиган - Звичайна подія в будь-який час року. Найбільше населення дельфіну. Великобританіяй Шанси побачити їх особливо високі літні місяці і узбережжя. Нові Кішки - ідеальне місце для зустрічі. Ми можемо спиратися на удачу і чекати берега, але ми можемо виїхати на круїз на водах затоки Кардиган і подивитися дельфіни, морські свині, китлі та інші представники фауни. Морські свині також живуть вздовж всього узбережжя Уельсу, особливо поблизу Гауера, Пемброксшир, Англійська і півострів Лін.

Здравствуй, флиппер!


Українська

Світ
До 80 кит. 22 з них живуть у провінційних водах Ньюфундланд і Лабораторй де можна побачити їх з травня по вересень. Це можна зробити не тільки з води (на каяках і човнах) але і з землі. Приват Мар Можна зловити скибочку. На човнах ми не можемо плавати до тварин, ніж 100 м і плавати на відстані не менше 200 метрів. Однією з визначних точок міграції є Сент-Лондон. Fawn представлена морськими свинями (дельфіністи), Атлантичними білими і білими дельфінами, білками, звичайними болтами, козати, пляшечки з високим вмістом риби, каласи, маленькими смужками, горбами, північними смужками і блакитними китами, фіналами. З травня по жовтень по жовтень проводяться найбільш екскурсійні тури.

Здравствуй, флиппер!


Українська

Відстеження дельфінів та халів регулюється законом. Судину тримають на відстані не менше 100 м від великого китву і 50 м від дельфіна. Не більше трьох судин допускаються в радіусі 300 м для халів і 150 м для дельфінів.

Морські тварини можна побачити буквально на узбережжі. Визначені пункти огляду. На морі часто не потрібно виїхати, але тварина пливуть на берег на відстані декількох метрів. У Новому Південному Уельсі основні точки є мис Порон і Coffs Харбор (Чому ми можемо зловити горбонові китлі) на узбережжі. Джервіс Бей Афалін на рік. Вона дивиться. Порта Стефенс. Горбії, південні гладкі, сині китлі, дорослі та нащадки можна побачити в Затишна бухта.

липень-вересень, міграційний сезон, по узбережжі Квінсленд Є халати горбону. Населений пункт Автомобілі. і рифи Риббон - Хороші оглядові пункти для китайської зустрічі з травня по серпень. З початку серпня до кінця вересня в морському заповіднику побачили кит хорбонових кит Герві Бей. Ці діти та дорослі прибули до липня-серпень під час міграції. Кращий час для спостереження - тихий ранок. Ще одне гарне місце - вода. Великий бар'єр риф, де
Деякі цитопіки живуть протягом року. Більше 30 видів морських ссавців мешкають на узбережжі королеви, багато з них, в тому числі рігових ссавців, тут розмножуються.

Знаки на Південному узбережжі Віктор Харбор, Великий Австралійці Верхня точка затоки. З липня по вересень китів китів з дітьми носять миша Левец Північно-Західна Австралія. Це де подорожують з Антарктичних вод на північ від континенту. Найвища середина серпня до середини вересня.

Гладкий і горбоновий кит, а також кашалоти, пошук дистанції Альбани До Великої австралійської затоки.

Ог. Перт З вересня по кінець листопада на південь відстежувалася міграція гірських кит на південь. Це все частіше зустріти тут і південні гладкі китлі.

й Вікторія, На пляжі. Логін в курортному місті Варнамбул Червень-жовтень, Південний плавний кит. Вони можуть бачити навіть з точки зору наземного огляду.

Здравствуй, флиппер!


Нова Зеландія

Це майже безпечне для задоволення темних, звичайних дельфінів і афалінів, гектора Делфінів і дельфінів Майю (дві останні види конденсуються на води, тобто ендемічні, зникне види). Делфін Мауї не більше 50 осіб, що залишилися у світі, і дельфіни Гектора 7,500. Вони рухаються в невеликих травах, 2-8 тварин. Хоча є іноді більше груп, 20-30 або 100.

Здравствуй, флиппер!


Багамські

Приват Багамські Aphalins, плями, сірі, смужки, крупнорозмірні дельфіни, Fraser dolphins, пісочні гранати, козати і невеликі козати, хрящі, кашлі, смужки Braida, фінали, horms. Багато видів мігрують через Багами, але деякі постійні мешканці води. Одним з ключових точок є острів. Абакой

Здравствуй, флиппер!


Українська

Вода Затока Мексики Є багато афалінів, а також великих, великих
Продельфіни і дельфіни Frasier.

Апгалини живуть біля берега курортного міста Пуерто Валларта в затоці Бундас. З початку грудня до третього грудня березня ми бачимо китву кит. Інші види включають плямисті дельфіни, смуги Брайда, великі дельфіни, довгастість дельфінів, колти і помилкові комоди.

Нижня Каліфорнія Це як місце сірих кит, і горбів тут вирощують свої нащадки. Таким чином, сірі китлі, що робить найдовші міграції, від Берінгової протоки і Чукотського моря до Нижньої Каліфорнії, де їх розмножуються. Діти приходять на світло з початку січня до середини лютого. З середини лютого по травня родина повертається на північ.

Найвідоміші представники фауни затоки Каліфорнія. Вони можуть бачити з початку лютого до кінця квітня. Jacques Eve Cousto назвав Каліфорнійську затоку світового акваріума. Знаходилася морська черепаха і дельфіни, коралові рифи і понад 900 видів риб, синього і горбонових кит, фінали, касалоти, козати. Ось тільки тут, що ви можете побачити в Каліфорнії море свині. Його існування на планеті погрожують змінами умов проживання, рибальських мереж, морських черепах і акулів.

Відбувається захист Світового фонду дикої природи. Сама затока Каліфорнія є захищеною зоною.

Морський заповідник Лорето - Сірий кит Місяць для водного сафарі - лютий. Крім кит і дельфінів можна побачити каліфорнійські морські леви.

Здравствуй, флиппер!


Перу

Сотні перуанів щодня – всі дельфіни і китли всього за межами берега. Більше 30 видів ссавців тут. Вирощування сприятливих погодних умов, Перу може стати топ-пріоритетним оглядовим пунктом для безперервного моніторингу цих тварин. Серед представлених видів є фаліни, темні дельфіни, сині і горбонові китлі, сейфи, кашель, Брайда смужки, фінали, колти, звичайні дельфіни, морські свині. Amazonian Rivers and Amazon є одним з найбільш популярних з Amazon dolphins. Коричневе населення збирає їх, написавши їх.
магія. І сірі дельфіни і ламантини можна побачити в заповіднику. Пакая Самірія.

На північному узбережжі на території Пірс серпень-жовтень від човна 14 кілометрів від берега. І вони дельфіни, морські черепахи. Найкращий час спостереження ранку. Мигнативні китви близько 2,000.

Натуральний заповідник Сан Фернандо У них були 13 видів кит, в тому числі хробати і сині, а також козати.

Здравствуй, флиппер!


Гастрономія

Довгий і великий дельфіни підкорять хвилі, а також чемпіони з серфінгу. Якщо ви щасливі, ви можете подивитися трюки кит, незважаючи на ваші розміри, ці тварини красиві акробати. Під час міграції з листопада по квітень тисячі людей можна побачити, щоб виростити свої нащадки. Проект Whalesong запустив волонтерський проект на Гаваї. Його мета полягає в тому, щоб почути Гавайські китлі, щоб спонукати людей не бути байдужими до екологічних проблем, які загрожують майбутнім тваринам на планеті.

Здравствуй, флиппер!
/ / / Привіт, Фліппер!