Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Outrigger Beach Resort пропонує оригінальне забезпечення другої половини вічної любові.

11.10.2016
Церемонія нагородження молодят на основі принципів нетрадиційної медицини та солідарності у місцевих традиціях.
Outrigger Mauritius Beach Resort предлагает оригинально заверить вторую половину в вечной любви

Внутрішня пара зможе освіжити відносини і заспокоїти один одного нескінченної любові, вибравши винятково оригінальний спосіб від одного. Курортний комплекс Outrigger Beachй Церемонія на білому пляжі південного узбережжя Маврикій відбудеться для відомого майстра Джитіна Бабелья Рей, з абсолютно без заряду!

Проти задньої частини пилоподібного заходу, в духі рейду почнеться сакральний обряд. Чарівні запахи симпатичної симпатії, майстер стійок перетворить символічну «пірамід світла». Під звучанням співу чашки таємничий інструмент для медитації і загоєння, що використовуються в буддійських обрядах протягом більш ніж 3000 років, дружини подарують один одному вузькій воді, який має гармонію і благополуччя.
Outrigger Mauritius Beach Resort предлагает оригинально заверить вторую половину в вечной любви

Пара потім обмінюється квітковими гербами і браслетами, а гості, присутніми в церемоні, окислені квітами.
" Морська поема з її романтичним західом і м'яким бризом стане прекрасним прикрасою для цього кривавого обряду, є майстер церемонії Джитін. до Не сумнівайтеся, що це унікальна церемонія принесе особливу щирість в родинне життя і зробить Ваш відпочинок в Маврикійському нестабільному. "

Після церемонії пара буде надана сертифікатом пам'яті заходу і запропонує освіження кокосової води і чотири традиційних муритієвих властивостей.

Церемонія надається безкоштовно для гостей курорту кожні п'ятниці, але обов'язково необхідно попередньо відреставрацію, оскільки вона обмежена. Додаткова жінка може вибрати романтичну вечерю з чотирма стравами, затишними панелями та/або спеціальним сніданком з гральним вином, який буде в приміщенні наступного ранку.
ductimg alt=Outrigger Mauritius Beach Resort пропонує оригінальне забезпечення другої половини вічності
"Src="/upload/image/mor_trellis_beach.jpg" стиль="width: 930px; висота: 429px;" /
/ / / Outrigger Beach Resort пропонує оригінальне забезпечення другої половини вічної любові.