Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті

Сріблорея відмовилася від першого екіпажу лайнера Silver Muse.

09.03.2017
Новий Ultra - розкішний низькокапітальний лайнер, розміщений в руках капітана Alessandro Zanello. З величезним досвідом він стане наймолодшим капітаном в історії Срібла. У антіпації церемонії для хрещення нового ультрарозмірного лайнера, Срібного Муза, запланованого на 19 квітня 2017 року, Silversea радо представити свою першу екіпажу.
Музей «Рабочий квартал Амури» Наймолодший офіцер в державі капітанів флоту Срібло♪ Капітан Занелло працює на всіх розкішних круїзах. У 2009 році брав активну участь у Срібному духовному інавгураційному круїзі, а незабаром буде заряджати нові Срібні діти.
Кухня на новому лайнері буде очолювати головний Анна-Марі Кукурудзя, до команди Silversea у 2005 році. Вона має два круглі круїзи на борту. Срібло Віспер Як кухар. Кукурудзя М.В. буде під владою всіх Камбоджійських співробітників, у своїй відповідальності за збереження високих стандартів приготування в усіх восьми нових ресторанах.
Круїзний директор, Джиммі Ковель, Це буде відповідально за плавну роботу команди та розваги на борту, таких як кукурудзяна шоу та голоси Сріблястої в концертному залі, робота закритого " Віденський клуб " , і джаз і синя концертна програма на затишній Silver Note. Пан Ковел працює в Сріблі з 2009 року і має подорожувати на круїзах. Срібло Тіньй Срібна хмара і Срібло вітерй
Роберто Мартінолі, Генеральний директор Срібні круїзиі акції: " Як перший круїзний підхід, Silver Muse, ми пишаємося тим, щоб поділитися інформацією про склад екіпажу, всі з яких є реальні фахівці в нашому полі. Вони зроблять гостей нового лайнера комфортним, оскільки поручителів безпрецедентного рівня персоналізованого сервісу. "
Команди Срібла Музею будуть головними членами команди Sergio Topacio,
Головний інженер Мішель Бароне і начальник пароводного лука.
Ми згадуємо, що Лінер Срібло Muse успішно пройшли індукційні тести відповідно до міжнародних правил та правил. У 2017 році Срібло Музею вводять 130 портів в 34 країнах світу, надаючи гостям безпрецедентний рівень комфорту і конфіденційності в трансатлантичному проїзді, які можна відсвяткувати лише малогабаритними судинами. Всі номери комплектуються петлями з косими ванними кімнатами, лініями фірми Silversea. Срібло Музею буде представлено 52 пам'ятки Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, з давньогрецьких храмів в історичні фортеці Карибського моря. Виникнення срібла Муза збільшить сріблястий флот до дев'яти лайнерів, які борються з морськими мережами в більш ніж 1,000 напрямках по всьому світу з Середземномор'я в Карибський басейн і обидва Землі &апо; с землі.
/ / / Сріблорея відмовилася від першого екіпажу лайнера Silver Muse.