Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Люкс Срібло Muse mebled легендарні ліжка Savoir Beds

12.05.2017
Оператор ультрашкірних круїзів, компанія Silversea, що веде мовлення 10 унікальних ручних пальто нового лайнера Silver Muse. Гості найдорожчих петель у Власника, Королівської та Грандської категорії зможуть насолодитися дуже комфортними мататиками, створеними для Срібла за особливим замовленням.
Стійкість матки варіюється від м'яких до жорсткості, виходячи з переваг кожного гостя.
У другій половині 1905 р. кров марки Савоір з'явився в далекому спинці 1905 р. і вони віддали перевагу знаменитостям, таких як Сир Вінстон Капілл, Якомо Пучіні та Марілін Монро. Створено вручну освіченими нащадками, вони подарують міцний і здоровий сон гостям Silver Muse. Крути з магазину Savoir в Уельсі вбудували все найкраще: високоякісні натуральні матеріали, матові пригоди з незалежними пружинами, укладеними між щедрими шарами барани, конуса і укладаються вручну фірмою Savoir chechlams тушковані з Trellis бавовняної жатки.
Барбара МакКерманн, директор з маркетингу Срібні круїзиСріблорея має історичний вигляд, щоб надати своїм гостям послуги з ультрагабаритних послуг. У майстер-класах Savoir Beds нададуть нашим мандрівникам глибокі, здорові мрії, які підготують їх до яскравих відкриттів та розваг, як на борту, так і за межами лінії. "
Alistair Hughes, керуючий директор Savoir Beds, Shavoir Beds and Silversea є ідеальними партнерами, тому що ми ділимося однаковими значеннями розкоші та ідеальної якості. Уві сні, як хмарний перо - наш підхід, який ми керуємося будівництвом основ і матраців, тому ми впевнені, що гості Silver Muse просто не хочуть своїх круїзів до кінця. й
У 2017 році Срібло Музею вводять 130 портів 34 країн по всьому світу, що дає гостям безпрецедентний рівень комфорту в трансатлантичних подорожах, які можуть похвалитися невеликими орхідеями. Всі номери комплектуються петлями з косими ванними кімнатами, лініями фірми Silversea.
Срібло Музею буде представлено 52 пам'ятки Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО - з давніх
Грецькі храми в історичні фортеці Карибського моря.
/ / / Люкс Срібло Muse mebled легендарні ліжка Savoir Beds