Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

YANA Luxury Travel – 30 років!

10.06.2024

YANA Luxury Travel уже 30 років! За плечима непростий шлях від однієї з перших в Україні туристичних агенцій до міжнародної компанії класу люкс з офісами у Києві, Відні та Дубаї!

Ми організовуємо подорожі будь-якої складності, займаємося орендою нерухомості за кордоном та організацією заходів. Свої тімбілдінги, конференції, конгреси, презентації та круглі столи нам довіряють провідні міжнародні компанії та спортивні клуби України. 

За роки спільної роботи YANA Luxury Travel завоювала повагу та визнання Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), міжнародної мережі тревел-експертів Virtuoso, тревел-асоціацій The Leading Hotels of the World і Serandipians. Компанію об’єднує багаторічна плідна співпраця з провідними мережами готелів: Four Seasons, Mandarin Oriental, One&Only, AMAN Resorts, Kerzner International, Belmond, Jumeirah та іншими законодавцями в сфері гостинності. 

Ми пишаємося тим, що багато наших клієнтів залишаються з нами від перших днів існування компанії, що є свідченням нашої надійності, відповідальності та відповідності найвищим світовим стандартам індустрії туризму.  

Головна наша сила й запорука нашої стійкості і витривалості – наша команда. Багато наших співробітників із нами від самого початку. Ми вдячні кожному у нашій команді за професійність, відданість улюбленій справі, уміння (і бажання) створювати подорожі мрії. За роки спільної роботи ми з вами стали справжньою родиною!

Від усього серця дякуємо нашим клієнтам за довіру, партнерам за надійність і всій нашій команді за щоденний внесок у нашу спільну справу. Дякуємо за те, що ви всі з нами, що вірите та обираєте нас!

/ / / YANA Luxury Travel – 30 років!