Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Banyan Tree Seychelles, Сейшельські острови

22.05.2017
Рим не тільки Карибський оповідання, але Сейшельські острови також можуть бути гальмівні про власне виробництво. Чим більший і яскравий смак цього острівного дистиляції є обов'язковим на дегустації, так як ви були на Sails.

У 2002 році «Такамака-Рома-рум» почала виробництво найвідомішого Seishel Roma на сьогоднішній день. Чистий або коктейль до вас.Banyan Tree Сейшельські острови Запрошує своїх гостей в справжній тропічний пробіг. LaVarangue Bar розширив карту коктейлів на основі Takamaka. Цей ромб виготовлений з цукрового троса, який росте на. В’язницяі додати різні трави, які дають йому особливий, нескінченний смак.
Мед Маргарита або Темний Мохіто? Або є оригінальним сейшельним коктейлем Plantator Punch? Баян Дерев'яні бармени вибирають найбільш несподівані інгредієнти для цих ромних коктейлів, забути ром з коміром. Для Медова Маргаритаса, наприклад, використовують свіжу мараку, соїшельну мідь, свіжий лайм і помаранчевий, а деякі тейкілі, і бази коктейлю, звичайно, білу сейшельну ром. А для каструлі, вони обирають найбільш соковитий манго.
Безперервна поїздка Банян Дерево пропонує екскурсію в Trois Frereres Distillery - Барава Такамака, дегустація та можливість вечері або вечері в ресторані з ромодель.
/ / / Banyan Tree Seychelles, Сейшельські острови