Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Фірмовий смак Вальдорф Асторії на третій рік поспіль збиває думки світових гумок.

23.05.2017
Валдорф Асторія Готелі " Курорти радять оголосити про завершення регулярного, третього проекту на Waldorf Astoria Fascience " США Фонд James Bird. П'ять півфіналів Старого фонду James Bird та обраного начальника Вальдорф Асторії, які подружилися, подарують свої страви професійному журі 12 липня 2017 року. Один з них стане кулінарним шедевром!
Цього року завдання конкурсантів – перетворювати звичку щасливої години в елегантну пастку, що складається з двох закусок і ідеального коктейлів та алкогольних напоїв.
Ключовим критерієм для оцінки стане загальний запас страв і напоїв. " Після двох успішних років ми раді додати в програму Waldorf Astoria Falls новий елемент змагань і пропонуємо учасникам не тільки створити культову страву, але і перейменувати повноцінний коктейльний формат, голова мережі говорить Валдорф Асторія Готелі " Курортні готелі " John Vanderslays. - Ми впевнені, що співпраця між нашими шеф-кухарями та висхідними зірками James Bird Foundation допоможе створити сміливі та сучасні барні мережі, які пропонують незабутній гастрономічний задоволення для наших гостей.
У 2017 році участь у конкурсі «Вальдорф Асторія Фаука»:
Яка
  • Виконавчий шеф Трианон Палац Версальлес, A Waldorf Astoria Готель Frederick Larkeman і півфіналіст JBF Rising Star Bradley Kilgor.
  • «У світлі James Bird, справжній піонер американської кухні, ми раді продовжити співпрацю з легендарними готельами Вальдорф Асторія, які зробили вагомий внесок у розвиток і розвиток гастрономічної культури, - сказав Президент Фонду James Bird Susan Ungaro. Ми хочемо, щоб наші зірки були кращими можливостями для глобального зростання, і ми впевнені, що співпраця з визнаними майстрами Вальдорф Асторія по всьому світу створить нове бачення для коктейльних мереж.
    В рамках підготовки до Phonal, James Bird Prize приймаються до обраного курорту протягом декількох днів і витрачають час на ментора, начальника Вальдорф Асторії, поділитися з ним як на кухні, так і зовні, відвідавши локальні ринки і виробники продуктів, ресторанів і невідомих громадських місць у пошуках натхнення. Кожен шеф-конкурсант продемонструє свою варіацію коктейльної сітки в нововідкритому Waldorf Astoria Beverly Hills 12 липня 2017 року, після чого журі провідних експертів з приготування їжі визначить переможця.
    У меню 26 готелів та курортів готелю Waldorf Astoria Hotels " з'явиться чистий, який стане іншим ароматом у Waldorf Astoria, який стане ще одним ароматом у Waldorf Astoria.
    На основі цього гастрономічного проекту, в готелі Waldorf Astoria Hotels Resorts презентували нову програму «Тастей Waldorf Astoria Unforgettable Experience» - це відмінна колекція гастрономічних пропозицій, що дозволяє гостям насолоджуватися унікальними пастками в кращих місцях і готелях планети.
    / / / Фірмовий смак Вальдорф Асторії на третій рік поспіль збиває думки світових гумок.