Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

SwaSwara курорт: Детоксикація та очищення, Індія

24.05.2017
Не секрет, що через забруднення навколишнього середовища та інші фактори, токсини постійно накопичуються у людини, що призводить до нестачі енергії, підвищеної ваги тощо. Детоксикація – решта травної системи шляхом контрольованого використання цілих природних продуктів. Це покращує кровообіг крові і лімфатичної системи, стимулює роботу печінки для видалення токсинів з організму, покращує роботу кишечника, очищає товстий кишечник, і, нарешті, живить всі необхідні речовини і елементи.

SWASTAHA (SWASTHA) – це програма для детоксикації та очищення організму, тривалість 14-денного, створеного лікарями зведеного курортуніндексСваСвара Самовідкритий курортУкраїнська(ваги)ІндіяСтан Карнатака. Унікальна програма поєднує в собі базові принципи Натуропатії та Аурведи. Не слід розглядати як заміну відомого панчакарма, але це найбільш підходяща альтернатива.
Ця програма є строгою і регульованою по відношенню до всіх заходів і дієти, і вимагає, що щоденний графік лікарів для вас буде точним.
Завдання програми: Загальний стан здоров'я, антивірусний догляд, антистрас і втрата ваги, але головна мета не тільки детоксикувати організми від шкідливих токсинів, а також звільнити мозку від негативних думок шляхом перетягування свідомості в керований стан. З курсу (14 днів) є мінімальним для досягнення бажаних результатів, програма доповнюється шляхом надання та очищення процедур, а також лікувальної аурведної терапії, йога та медитації. Терапії супроводжуються особливою аурведичною суворою вегетаріанською дієтою, щоб зменшити стрес і поліпшити загальний стан здоров'я при детоксикації.
/ / / SwaSwara курорт: Детоксикація та очищення, Індія