Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Спа-професіонали в Карклофа СПА, УАР

25.05.2017
South African safari-lodge Karkloof Safari Spa - це революція туристичної індустрії. Уявіть собі відпочинок з необмеженою кількістю спа-професу вже включені. Великий вибір з усього нормального масажу для унікальних процедур, розроблених спеціально в Karkloof Spa.

Високий клас терапевтів від Таїланд і спати програми для дітей, омолодження та просто розслаблюючі процедури. Ось тільки 16 вілл в сечовому міхурі, і в Карклоофському спа-центрі, є 17 спа-кімнати, з яких відкривається прекрасний вид на сад, і є кожен шанс на сеанс, щоб побачити антикотертину, що працює минулого або невдалих циркалей. СПА працює майже 24 години на добу і закривається останнім часом.
На додаток до довгого переліку процедур для гостей в спа-центрі надається необмежений доступ до мокрого спа-зону з сауною, басейном, римською дермою і джакузі, органічним травним чаєм, каву, фруктами і рослинними пластами.

Співвідношення місця проживання на віллі в Карклоофському спа-сафарі з необмеженим доступом до спа-центру становить євро1,790 за ніч.
/ / / Спа-професіонали в Карклофа СПА, УАР