Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Outrigger Mauritius пропонує сільські ніжки

11.05.2018
Шампи з ром-банани, ексклюзивний сорбет з джинсу та донічного та дорослого пивного морозива пропонують Mauritian Outrigger.
Кошик Курортний комплекс Outrigger Beach Girt джинси Запрошується на барвисту пасторальну вечерю, яка поставить гостей курорту в затишну атмосферу традиційної ялинки.
Outrigger Маврикий предлагает Деревенские деликатесы
Пропонується подорожувати в колоніальному ресторані «Карпатський клуб». Після приємного коктейлю садівник займе екскурсію по саду, розказавши про те, що вони виробляють, а потім підберемо свої страви.
Гостям курорту будуть розміститися прості дерев'яні столи у відкритому повітрі, де вони будуть насолоджуватися непровадженими сувенірними закусками в передній частині смачної вечері. А в той час шеф-кухар візьме на себе роботу з використанням традиційних страв, таких як мідні котли, калійні та дерев'яні килими. Всі страви варяться на charcoal, що зливається відро.

Outrigger Маврикий предлагает Деревенские деликатесы
" Фіксований меню просто не " , сказав Vartier. - "Ми, ймовірно, створимо багатий салат з трави і овочів, а потім основну страву з курки або рибної курки. В залежності від цікавості, пристрасті та кулінарних інтересів наших гостей. Я запевняю вас, це буде смачно, тому що страва виходить з серця - і від глибини нашого саду. "
Вареф особисто вибирає трави і овочі для страв, що доставляються до Клубу з місцевих ферм, за принципом " компостуючи прямо в тарілку " . Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Крім того, аптека, кокосовий чат, сушена креветка, чилі та місцевий ачак (солідні огірки) буде використовуватися для вечері в стилі села. Не обійдеться без бананових шматочок, ми отримали в місцевому ромбі.
Outrigger Маврикий предлагает Деревенские деликатесы
Гості можуть насолодитися в кафе-барі своїм улюбленим напоєм. При попаданні сумок в саду, піар буде встановлювати старі вогні, а співачка гітарист привабить популярні пісні.
Для детальної інформації звертайтеся до наших менеджерів за телефоном: 044 490 73 73 73.
Outrigger Маврикий предлагает Деревенские деликатесы
/ / / Outrigger Mauritius пропонує сільські ніжки