Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Схід сонця Montemare Resort 5* in Шарм-еш-Шейх знову чекає гостей

19.06.2018
На початку червня найпопулярніший єгипетський курорт Шарм-еш-Шейх відкрив свої двері знову після реконструкції розкішного дорослого готелю SUNRISE Montemare Resort 5*.
Открытие после реновации: Роскошный отель SUNRISE Montemare Resort 5* в Шарм-эль-Шейхе вновь ждет гостей
Готель знаходиться в районі Hadab, який славиться своїми глибокими, кришталево чистим морем і красивим кораловим рифом. Коли ви тільки озброєні масками і мережами, ви зможете дивитися життя рифу і його мешканців протягом годин, не залишаючи готельного комплексу.
Їжа в готелі трохи більше похвали і буде радувати будь-яким, навіть найгорманим. ніндексСхід сонця Montemare Resort АлбуфейраУкраїнська Також відомий своїм найвищим рівнем сервісу.
Для своїх гостей готель надає великі номери: стандарт, доступ до басейну і люкс. І в кожному з них ви знайдете все необхідне для комфортного відпочинку.
Открытие после реновации: Роскошный отель SUNRISE Montemare Resort 5* в Шарм-эль-Шейхе вновь ждет гостей
На Вашій службі чудовий пляж, довжиною 400 метрів, розкидані в тіні єгипетських пальм, без невеликого відпочинку, а також зеленого, найбільш чарівного ландшафтного комплексу. І, звичайно, готельне управління подбає про здоров’я своїх гостей: ауспішне, комфортне SPA-комплексне щоденне виконання програм для відновлення.
У цьому готелі ви знайдете все, щоб зробити відпочинок. Єгипет Я не знаю.
/ / / Схід сонця Montemare Resort 5* in Шарм-еш-Шейх знову чекає гостей