Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

5 причин для поїздки в Швейцарія (Сант-Мориця). Зимові сезонні події 2018/2019

16.10.2018

Ви все ще думаєте, де ви будете відпочивати взимку? Швейцарія до Це ідеальне місце не тільки для гірничодобувного спорту, але для задоволення відпочинку для всієї родини або великої компанії. Відмінність гостей та пропозиції; час дозвілля для відвідування таких значущих та захоплюючих заходів Мартиц Як:

Російська Різдво (7 січня 2019). Святкування відбуваються в яскравому і веселому порядку, з шампанським, червоними крихтами, устрицями та іншими вишуканими делікатами, а з традиційними різдвяними піснями атмосфера стає ще теплою і селебруючою.
Поло на льоду (25-27 січня 2019). Музей «Рабочий квартал Амури» Захід є щорічною масштабною спортивною подією курорту.
Фестиваль Гастрономії 2019 (11-19 січня 2019 р.). Насолодіться кулінарними майстрами сучасного ресторанного бізнесу. Всі клієнти можуть не тільки затискати високі кухонні плити, але і контролювати їх виробництво.
Міжнародні стрибки на льоді Білий Турф (3, 10, 17 лютого 2019). Чисті скидки з усіх країн Європи та міжнародних соків покажуть захоплюючі та незабутні розваги, де змагаються спортсмени найвищого рівня. Неймовірні глядачі можуть насолоджуватися не тільки захоплюючим видом, але і захоплюючими гірськими пейзажами.
Льодяник. (23 і 24 лютого 2019). Це тип спорту, який не вимагає щітки і тому, що це одна з найдавніших форм розваг, але не дивно, що в Швейцарії вона була адаптована до місцевості і проведена взимку на льоду знаменитого озера Сент-Моріц.

Ціна Мартиц з Яна Розкішні подорожі Ви можете знайти собі душ, бути його активним.

Відпочинок або спокійний час. Комфортні готелі: Палац Бадрутай Kempinski Grand Hotel Де Байнй Отель Бухареста і т.д. Відпочинок Швейцарія Це комфортний перехрестя і вишуканість.
/ / / 5 причин для поїздки в Швейцарія (Сант-Мориця). Зимові сезонні події 2018/2019