Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті

Директор, Budhouse Group, Максим Гаврушин, Linden Luxury Residences Project

19.10.2018

" Лінден Еліт Резиденції - це єдина сучасна будівля на Липах, де високий комфорт і розкіш знаходяться в гармонії з технологією " , бізнес-директор групи Budhouse, Максим Гаврушин. Милт " PROPERTY говорить йому про житло класичної кімнати, єдиний в своєму роді в столиці.

Які критерії є елітним сегментом на основі світових стандартів?

Кожна країна має своє визначення житла, а в деяких і декількох варіантах цієї класифікації. Звичайно, є ідентичні вимоги до місця розташування, якості матеріалу, інфраструктури місцевості, характеристик виду тощо. Але якщо ви перейдете в технічні деталі, немає єдності. Навіть на аналогічних ринках, як наші і росіяни, параметри елітного сегмента відрізняються. У плані кількості поверхів немає такої концепції в російській класифікації, а в Українській будівельній асоціації ' s Premium-Class House, не більше 18 поверхів (рекомендація). Українські стандарти забезпечують близько 100 параметрів. Але, в моєму виді, найголовніше для елітного житла, крім місця розташування і якості будівництва, є кількість квартир на підлозі (не більше 4х), висота стелі (не менше 3 м), наявність парків (2 на квартиру), наявність центральних або модульних систем кондиціонування і вентиляції, систем водопостачання і кондиціонування, послуг професійних послуг компанії і, звичайно, безпеки. Наш об'єкт, Linden Luxury Residences, відповідає вимогам.

Проект розробив Андрій Пашенко. У портфоліо його архітектурного майстерні, понад 30 об'єктів у столиці, включаючи Ocean Plaza, Radisson, реконструкцію історичного готелю Laipzig та ресторану Mario. Він сказав, що Київ Ліпки є пам'яткою, де народ жив більше сотні років тому. Він також зазначає, що Лінден є ідеальним місцем для тих, хто будує своє життя серйозно. Як описати бачення та цільову аудиторію?

На сьогоднішній день, Linden Luxury Residences є найдорожчими новинами столиці. Ідея проекту була

Для створення спеціального будинку в Києві в спеціальному місці, тобто на губах. І це єдина сучасна будівля, в якій гармонійно гармонує з технологією. До того ж, в цьому найпрестижніших і дорогих областях столиці, практично неможливо знайти житло, яке відповідає найвищим стандартам бюджету. Технічна характеристика. Ми вирішили взяти цю нішу і створити унікальний проект, який не дорівнює рівній і, ймовірно, не буде, адже щільність будівництва на губах неймовірно висока.

Який унікальний в технологічному обладнанні та планування резиденції?

Однією з особливостей наших резиденцій є застосування індивідуальної мікрокліматної системи. На сьогоднішній день це дуже рідко навіть для елітних будинків Києва. Крім охолодження та опалення, система Linden Luxury Residences надає свіже повітря з можливістю фільтрування та контролю вологості.

На відміну від класичної концепції центрально-кондиціональних і вентиляційних систем, де власники резиденцій сплачують контингентну частку комплексу, в нашому будинку ви сплачуєте тільки фактичні послуги, які використовуються за системою обліку. Це, власне, лічильник, який враховує всі параметри системи кондиціонування та вентиляції у ваших квартирах.

Наша концепція, що базується на багатозонній системі кондиціонування повітря з функцією теплового насоса та відновлення, дозволяє не тільки централізовано чисте повітря до необхідної температури в будь-який час року, але й саморегуляція його вентиляційних та кондиціонувальних витрат, що не можна під класичною централізованою системою. Найголовніше, це обладнання вже є невід’ємною частиною нашого комплексу, що звільняє покупців від додаткових витрат на придбання та монтаж.

Які матеріали та технології були використані для побудови будинку?

У Linden Luxury Residences використовуються найкращі матеріали світових виробників для капітального будівництва. Для поділу

Залами і громадськими місцями є натуральні породи різних видів, дерева і металу. Фасад також виготовлений з натурального каменю.

Проект надає високоякісні інженерно-технічні рішення:

 • КОНДИЦІЯ. LG Multi V5.
 • Вентиляція. Індивідуальна субтрактивна вентиляція для кожної квартири, подвійне очищення повітря.
 • ВАТ. Триходова система очищення води Ecosoft. Китковий канал.
 • Я шкода. Сучасні системи пожежогасіння, димовидалення та пожежна сигналізація.
 • КЛІЄНТ ТА СТЕНТИ. Закриття звуку. Зовнішні, міжквартирні стінки та внутрішні перегородки керамічної цегли.
 • ФАСАД. Важкі вентильовані фасадні системи з натурального каменю. Рейнари панорамного скла.
 • ЕНЕРГІЯ. ДБЖ. Автоматичне відеоспостереження та контроль всіх інженерних систем. У окремому резиденції є можливість "

Що входить до плану проживання? Чи є двоповерхова квартира?

Ми пропонуємо 45 варіантів планування, кожен з яких є зручними та функціональними можливостями. Площа проживання варіюється від 60 до 500 кв. м, і ви зможете отримати житло для будь-якого призначення: проживання з маленькими або дорослими дітьми, разом з батьками, солярієм, періодичним перебуванням тощо. Дворівневі пентхауси з семиметровим повітряним простором, льодовиком і відкритою терасою.

Резиденція може бути передана в покупець, як з внутрішніми перегородками, так і з відкритим простором, всі розлоги не мають структурних елементів, крім стовпців. Ми пропонуємо нашим покупцям як готові квартири з ремонтом, так і меблями, які були завершені за моделлю проекту на " нейтральна розкіш " розроблений Келлі Хоппен і індивідуальний проект дизайну, який він реалізований. (Kellie Happen є власником наказу Британської імперії та титулу " найвпливовіший жіночий директор " , один з кращих 10 дизайнерів у світі, і був послужений князем Вільямом, Бекхемом та іншими слесами.) Також Келлі.

Happen розробив дизайн публічних доменних зон. Крім того, у нас є білий ящик op, коли всі чорні роботи були зроблені в квартирі і досягається рівень попередньої чіткості.

Яка вартість квартири в Ліндені Розкішні резиденції?

Продається тільки розпочато, тому ціна Липок порівняно низька, але в порівнянні з іншими конструкціями Кев, наш будинок сьогодні найдорожчий. Залежно від підлоги ціна коливається від $3,600 до $7,200 за кв.м. У той же час, тепер легко знайти квартири з квадратним метровим значенням $10 до 1,500, а якість не пропорційно нижче Лінден. Ми впевнені, що після поселення ціни на житло в нашому будинку на вторинному ринку досягнуть $20,000 або вище. Я також хочу відзначити, що ми надаємо розтяг. Його умови вказані окремо.

Сьогодні багато покупців піклуються про те, хто володіє землею, на якій будується будинок. ♪ ♪ ♪

У випадку Ліндену земельна ділянка належить розробнику.

Будь ласка, опишіть послуги, що надаються власниками резиденції (посередок, в'їзд на електронні переходи, цілодобове відеоспостереження, онлайн платіжна система, видалення будь-яких нерівностей).

У післяпродажному обслуговуванні комплексу ми використовуємо весь досвід, який ми отримали в управлінні восьми основних об'єктів нерухомості і 5-зірковим готельом, побудований за стандартами основного міжнародного оператора готелю.

Компанія буде відповідальна за роботу, технічне обслуговування та інші завдання. Кваліфікований персонал оперативно реагувати на всі запити від мешканців, а також цілодобові консультаційні послуги зможуть здійснювати як рутинні, так і позачергові завдання. Для комплексу розроблено платіжну систему, яка заощадить час на проживання власників.

Що, крім квартир, до нього входить комплекс?

Для гостей Ліндена з'єднуються:

 • Приватне фітнес Зал оснащений кардіотрами, зоною вільного балансу та йога-студією;
 • Мали SPA Центр з Premium
Starpool обладнання;
 • VIP kinosal на 12 глядачах, обладнаних екраном 6-метра, проектором формату 4K Ультра HD, Долбі Звукові та спеціальні стільці Амоса;
 • затишний ресторан з додатковою можливістю замовлення готових продуктів;
 • Ексклюзивний бар-зал на проекті Келлі Хоппен з великим TB, баром і вогнем;
 • Ігровий зал для найменших Linden Luxury Residences;
 • 14 конференц-залів, обладнаних для презентацій та онлайн-конференцій;
 • Драйвери та апос; номери та охорона проживання;
 • Підземні підлоги не менше одного для кожного проживання. Додаткові 10-20 квадратних метрів підтримують простір для зберігання позицій або нечастотних елементів, спортивного обладнання, пошкодження автомобілів тощо.
 • зберігання взуття;
 • 257 транспортних засобів, кожен обладнаний електротранспортом;
 • Лінден Люкс Резиденції розташовані в невеликій парковці, панорамних майданчиках, лаунж-зоні, прогулянках, рекреаційних зонах і барбекю. У будинку є дитяча посадка, літня посадка, кафе, операційна парковка тощо.
 • Чи може власник орендувати це майно? Зняти місце проживання в салоні, кабінет?

  Для зміни місця проживання в офісі або сервісному провайдері не існує.

  -------------

  Продаж офісів: м. Київ, вул. Липа 12/5, +38 (044) 237-15-05, ніндексСайт: www.linden.kiev.uaУкраїнська

  Джерело - ніндексЯнаПропертиУкраїнська

  / / / Директор, Budhouse Group, Максим Гаврушин, Linden Luxury Residences Project