Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Заборона поліетиленових пакетів в Танзанії

16.06.2019

Туристичні тури, які подорожують на країну великим Кіліманьяро, хижаки і світ ' знаменитий сафаріс слід звернути увагу на те, що З 1 червня 2019 року імпорт та використання поліетиленових пакетів заборонено в Танзанії. Так мандрівники, які збирають валізи на дорозі, повинні видалити пластикові пакети або сумки з поліетилену, а також прозорі zip-lock пакети, які, відповідно до вимог деяких авіаперевізників, туристи упаковують рідини, косметичні засоби та гігієну предмети.

Рекомендуємо пасажирів уважно розглянути варіанти пакування і використовувати пакети з інших матеріалів, які не включені в список заборон, в якій країні. Якщо вкладений пластик ще входить до ваших речей, будь ласка, залиште його на площині, уникати позапланових фінансових витрат у вигляді великої кількості штрафів і затримки в Танзанії.

Учасні обмеження в зв'язку з урядом та апосом; Танзанія Покращити екологічну ситуацію в країні і зробити її ще більш привабливими і бажаними для туристів і комфортних для місцевих мешканців.

/ / / Заборона поліетиленових пакетів в Танзанії