Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Відкриття курорту OneOnly Portonovi заплановано на літо 2020

11.07.2019

Серед оливкових гайок і м'яких адріатичних вольєрів в чарівності. Українська Я шкода. Oasis of appeasement and well-being є курортом OneOnly Portonovi, відкриття якого є відмовами. Один голос Тільки Курорти літо 2020 року.

Для туристів в Портоновії, 113 комфортних номерів, чудові люки і Розкішна вілла. Для читачів конфіденційності 10 приватних резиденцій OnePOnly Private Homes з приватними пляжними зонами і пальцями, басейнами і затишними італійськими палацами. SPA і Wellness-procedures в Espace Chenot, відомі як інноваційні методи профілактики для просування здоров'я, доступні для курців.

Компанія OneOnly Portonovi досягла нового рівня розвитку туристичної індустрії, в тому числі найвищого рівня послуг, що надаються гостям, мають спеціальні вимоги до гостинності.

Ще одна перевага курорту стане вигідним географічним розташуванням - близькість УкраїнськаДубровник і його міжнародний аеропорт, який також отримує і послуги приватного літака. Покровитель готелю пропонує чудове розміщення на човнах і швидкісних човнах.

/ / / Відкриття курорту OneOnly Portonovi заплановано на літо 2020