Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Airelles Château de Versailles Le Grand Contrôle, Версаль, вже відкрито

06.07.2021

У готелі 14 номерів в Палаці Версаль. Його проект був розроблений Крістофом Толлемером, вивчення архівних матеріалів в глибині, а кращі французькі майстри ретельно перетворили історичні деталі. Майже всі номери названі іменами людей, які, якось підключені до палацу.

У номерах, старі меблі і картини, кристали 18-го століття люстри, мармурові каміни, настінні кобелі і парковані підлоги. З вікон, садів, апельсинів, озер. Сучасні технології в гармонії. Засновники подбають про соціальний вимір: енергія забезпечила геотермальні об'єкти, лампочки всюди, і продукти придбані на нульовому кілометрі.

Alain Ducass несе відповідальність за гостинність готелю. Гостям пропонують сніданки з видом на помаранчевий і садовий, розкішні страви французької кухні на обід, варті марії Антоінтетти, вечері з декількома змінами їжі, з першого до десерту, недільного бранча.

Чарівний мармур з Карраре і ручного брекетів, Valmont Spa, запрошує фірмові процедури, як показано секретними обрядами краси Марії Антоітті. З ранку ми можемо розпочати йога і титани, а після повного враження дня ми можемо подивитися в сауну, хаммаму і плавати в басейні.

Гості можуть скористатися ексклюзивним доступом до Палацу Версаль, його садів і парків. Щоранку, перш ніж офіційне відкриття, вони можуть відвідати маленький Тріанон з гідом, вели Марії Антойнета. Щоб подивитися зелені галереї, Королівська опера та Капелла та інші палаци.

Для гостей вони організовують фото в наряді Версаль, приватні вечері в розкішних палацових залах. Займіть день у кращих традиціях Марії Антоінцетті або Андрія Ленотра, архітектора, який створив парки та палаци Версале.

Гольф-автомобіли та електрочайники безкоштовно. Кожен має власний баттер.

У готелі можна орендувати цілий день, вихідні та навіть тиждень.

/ / / Airelles Château de Versailles Le Grand Contrôle, Версаль, вже відкрито