Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті

3-зірковий Metropole Monte-Carlo розташований в районі Монако.

11.08.2019

Оазис розкішний, комфорт і Князь Святої Чотиридесятниці й Монте-Карлоз відомим океанографічним музейом Монако Він запрошує гостей готелю на неймовірно захоплюючу нічну подорож, метою якого є відкриття таємницю планети.

Під час програми туристам надається привілейована можливість відвідати музей без денних світильників в касі і знайти найбагатші експонати. У Монте-Карло, учасники озброєні ліхтарями та, під час переплетення ночі, надсилаються на виставкові зали та акваріуми музею, щоб бути частиною туристичної команди або самостійно боротися з верхами океанів.

Монако &апо; s Oceanграфічний музей - це пам'ятний будинок, побудований 130 років тому від Prince Albert I of Monaco. У історії його існування музейи та морські екосистеми дослідники зібрали велику колекцію океанської флори та фауни, а також предмети безпосередньо пов’язані з морським бізнесом: копії суден, зброї та інструментів. З curiosity туристи знайдуть величезні води, які мешкають на 4000 риб, дві сотні примірників морських безхребетних і незліченних коралів. Зазначимо, що з 1957 року музейний інститут і апос; наукова команда капітана Кусто під керівництвом капітана Кусто.

Акуди казкову ніч в Океанографічному музеї буде коктейльне меню від Joël Robuchon Monte-Carlo до відкритого музею тераси з видом на середземноморське море.

/ / / 3-зірковий Metropole Monte-Carlo розташований в районі Монако.