Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Що не варто робити туристи, які відвідують Європу, Азія та Африка

14.08.2019

Туристичний бум приносить великий дохід для країн і курортів і зростаючої популярності серед туристів. Але це явище також реверс, менш привабливим для місцевого населення, а також для забезпечення безпечного відпочинку зарубіжних гостей у швидкому турпоті. З цієї причини країни з великим туристичним туризмом запроваджено заборонні заходи для імпорту, експорту та здійснення громадської поведінки.

Забезпечити короткий огляд відповідних пропозицій 2019 року та обмежень, встановлених на туристів країн-учасниць:

Італія

Венеція до Заборона на пішохідних лижах і прогулянках по місту &апо, також дозволяється тільки в спеціально призначених місцях. Табу було запроваджена для купання в венеціанському фонтані, каналах і відпочинку на стадіях пам'яток архітектури.

Лігуріяй Подорожі, які подорожують на Національний парк Чінково-Терре, заборонені зносом скринінгу та босонів через складні умови місцевості та високу ймовірність травм, що евакуація постраждалих вертольотів. штраф євро2,500.

Римй Рим додано наступні нововведення до списку заборон:

  • Заборонено ходити по місту без верхівки одягу,
  • У туристичних майданчиках,
  • Замки на римських містах,
  • дотик вуличних фонтанів з губами;
  • Прогулятися на велосипеді,
  • Мати пікніки,
  • одягатися на вулицях,
  • Для годування птахів,
  • Для підвищення шуму в день сидів і ночей.

Сардинй Великий острівний пляж патрульний поліцією з 2019 року, щоб уникнути крадіжки пісочних туристів, які їдуть додому як сувенір. Порушення заборони на зняття піску з пляжу несе відповідальність за штраф до 1000 євро.

Іспанія

Іспанська влада оголосила "

Бенідормй Відкрився місцеве керівництво курорту Бенідорм, чорний список "

Спирт. У країні тапозі, гості знайдуть заборону на в'їзд на викиди.

Коста Бланкай Регіон не тільки славиться розкішним середземноморським узбережжям, але і для солоних озер Ла Мата і Торревича, де туристи люблять приймати грязьові ванни. Система заборони призначена для захисту та котирування; від травматичності, які загрожують туристів при попаданні в безпосередній близькості до роботи льодового обладнання.

Нідерланди

Українська столи Введіть номер мобільного, який Ви вказали при укладаннi договору з банком - для ідентифікації. Амстердамй Цей захід обумовлений потребою розвантаження турмоли в центрі міста та захисту мешканців кварталу від невідповідності до частини відвідувачів.

Віє Nam

Віє Nam Введення нововведень до митних положень щодо видалення основ рослин представниками країни та апос; земель та морської фауни.

Індія

Стан Про нас Застосування алкоголю в туристичних напрямках заборонено, оскільки це призводить до масових порушень законодавства.

Таїланд

й Таїланд 6 країни &апо; найбільші авіалінії запроваджують загальну заборону на куріння в аеропортах, не передбачені місця для куріння. Дихачі чекають штрафні санкції.

Танзанія

Пластикові пакети 1 червня 2019 Вони були заборонені. Танзаніяне можна імпортувати.

/ / / Що не варто робити туристи, які відвідують Європу, Азія та Африка