Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті

У готелі Hermitage Monte-Carlo відкрився відомий Lebanese Restaurant Maison Noura.

17.09.2019

Ермітаж Монте-Карло - Зірка і гордість Основність Монако втілює елегантну розкіш, монархію стриманості та сучасного шика. Готель був довго відзначений. Зірка Мішлен, Ресторан Vistamarі з липня 2019 року на кухні Hermitage буде додано ще один великий ресторан і зараз це вишукана кухня Lebanese.

Maison Noura від ресторанного будинку Noura обов'язково підкорить гламурну і спокусливу громадськість. Ласурний берегй За 20 років діяльності Пари Він поважний і визнаний відвідувачам і експертним кулінарним співтовариством.

Новий ресторан розташувався в прекрасному ресторані Excelsior, інтер'єри якого були адаптовані до східних тем лаунж-зонного мистецтва «Особливості»Туди і одна ніч. Пішохідний шеф-кухар подарує гостям яскравій паліті щедрого східного столу, наповненого пряжками, пряжками, червоною коробкою і фруктами.

Lebanese кухня є делікатним симбіозом національних, середземноморських і середніх східних кухонь, тому поселення ресторану Maison Noura і людей Монако, якби вони були переходити в всі регіони через мистецтво кулінарного мистецтва. На додаток до ресторанів гастрономічних пошуків, послуга Calium пропонує відвідувачам ексклюзивне меню Калян. Ресторан відкритий з 17-00 до 24-00, і це обов'язково стане довгою для гостей і жителів князівства, які обов'язково дадуть східну казку, яка бажала читати знову і знову...

/ / / У готелі Hermitage Monte-Carlo відкрився відомий Lebanese Restaurant Maison Noura.