Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Оновлення A-ROSA Kitzb? гель до гірничодобувного сезону 19/20

17.09.2019

Черепашки серед альпійських вершин Австрії А-РОСА Кітбюгель Укомплектовано велику реконструкцію всього готелю. Реконструкція спрямована на модернізацію реєстраційного фонду, поліпшення стану публічних зон та підвищення рівня готельно-апос; спроможність відповідати VIP-запитам.Нові можливості А-РОСА до Це позаштатний архітектурний стиль з тонкими нотами традиційного Австрії та дизайну, що являє собою швидке і швидко мінливе сучасну реальність.

Кардинальні зміни торкнулися в готелі ' s серце-- СПА-РОСА Кітбюгель, що займає гігантську площу 35,000 квадратних метрів. Інновації в інтер'єрі салону запрошують дискін'єри. Концепція оновленого SPA – це багатосенсорний ефект відновлення з новітніми медичними технологіями, природним багатством Тіролської області та навичками професійної команди A-ROSA Kitzbühel.

Гостям готелю в оновленому СПА є загартування атмосфери повного занурення в природне оточення Альпа, що переважає в відкритий і закритий басейн, сауна з панорамним видом на гори і траву. A-ROSA пропонує відпочинок в чудовому природному оазисі, базовому лаунжу або зробити йогу в ОМ ' CO studio, щоб зіпсувати себе різними видами масажу, відвідати косметику PA-cabinet або салон краси.

Ресторан Streif з місцевим колоритом.

Але, звичайно, основна пом'якшена сила Кітсбіуеля є гірничодобувною, У готелі є понад 170 км розкішних схилів, До середини весни. Для годування схилів тиролу в гірськолижному депо, готель обладнаний окропом для зберігання обладнання, а туристичним відправленням в Ганенкамм через внутрішній трансфер.

Австріяй Алпси А -ROSA Kitzbühel з

Чекаємо Вас у новому гірничодобувному сезоні 2019/2020.
/ / / Оновлення A-ROSA Kitzb? гель до гірничодобувного сезону 19/20