Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Європейські карнавали

09.12.2019

Європа може бути веселим і копченим, дивним і перемогтим різноманіттям митних, пісочниць костюмованих карнавалів і непристойним польотом творчої фантазії.

Додайте карнавалову фарбу в туристичну палітру, Весела емоція і зарядж європейським оптимізмом, збиравшись до "Яна Розкішна подорож!

Карнавал в Бенче (Бельгія)

Найвідоміший національний карнавал в місті Бенш проходить щороку в величному тижні івизнаний ЮНЕСКО,Як шедевр нематеріальної спадщини людства. Під час карнавалу місто перетворюється в кипіння великої рогатої худоби маскарадних костюмів, веселих відчуттів і щедрих хостелів.

Берлін Карнавал і арт-фестиваль (Німеччина)

Берлінський карнавал і арт-фестиваль висаджують в німецькій столиці напередодні Трійці.У заході взяли участь десятки тисяч митцівВони втомилися від невідповідних перфомансів, виставок та гламурних рухів.

Kelski Carnival (Німеччина)

Кел КарнавалЦе найбільша німецька подія такого роду, яка була заснована щорічно протягом багатьох століть. У період з 11 листопада, але гемблінг – останній тиждень лютого.Взяти участь 160 карнавалних громад,Хто готує для свята оригінальні костюми, весела розважальна програма і розвиває основні сюжетні лінії свята. На дні свята, міські бари і кафе працюють довше звичайних днів.

(Valencia, Іспанія)

Карнавал Лас Фалянспереходить в середу-березень і блем в Європі. Під час заходу на вулицях міста, є шум, лялька з папір-маши і феєрверки.Карнавал походження

Вони йдуть назад до язичницьких часів, символізують парафії весни і починають оновлювати природу.

Карнавал в Лас-Пальмас (Гран-Канарія, Іспанія)

Найяскравіші іспанськіЛас-Пальмас карнавалУже понад п'яти років історії та оплачується наприкінці лютого або на початку березня. Кольорові паради, велика кількість музичних номерів і ненав’язливі танцювальні зірки сміливо змагаються з Бразильською Асамблеєю, а головна карнавал приваблює гостей подій і акторів у заході.7-кілометровий бюстгальтер на вулицях курортного міста.Міні-парди для дітей.

Карта сайту

Місто валютиСайти – столиця запального карнавалу,які регулярно втомлюються напередодні Великого посту. У вузьких куточках, що веде до моря, є азартні ігри танцюристів і акторів, а також пісні і музика тут до ранку.

Венеція Карнавал (Італія)

Венеція Карнавал- унікальний захід, в якому вартоО. Традиційно в лютому протягом декількох століть. Ударні маски, грандіозні гарніри і ведучий майстерність учасників не залишить байдужим і обов'язково призведе до карнавалних заходів всіх гостей Венеції і міста.

Orange Bitwa (Ірак, Італія)

помаранчевий бітваНа вулицях італійського міста євреї мають давню історію і щорічно відбувається напередодні Великого посту. Місцева легенда стверджує, що початок традиції була історія бідної дівчини, яка суперечила тиранії багатого палацу. Карнавал привертає близько 100 000 учасників до міста.У пилі бою знищуються до 500 тонн цитрусових фруктів.

Карнавал в Ніцці (Франція)

Красива Nitzza, особливо

Великий.під час карнавалуяка щорічно проводиться з середини лютого, центральногоВеб-сайт заходу є англійським узбережжям.З кожним роком тема обрана для заходу, але при цьому залишаються незмінними паради квітів, скульптур і фарб.

Базель Фашахт (Bazel, Швейцарія)

Базель Фашахт проводиться в першому понеділок, після чого Пепель навколишнього середовища(лютий, березень). На відміну від бейсболського карнавалу від інших, ролі чітко розподілені і глядача не беруть активну участь у стовпах.

Перейти до європейських карнавалів.Яна Розкішні подорожі! Ми подбаємо про організацію польоту, розміщення в кращих готелях, трансферах і дизайні індивідуальної програми дозвілля, щоб Ваш відпочинок став дійсно незабутнім і залишає тільки позитивні враження!

/ / / Європейські карнавали