Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Нові правила відправлення з аеропорту Бен-Гуріон

16.04.2014

Зраїльські органи змінили передумови передпольоту з основного міжнародного аеропорту Бен-Гуріон під Тель-Авів. Пасажири тепер безкоштовні з довгострокових пошуків.

Згадуємо, що за останні 10 років процедура виходу з Тель-Авіва була рідко виснажливою і дратівливою. Після співбесіди з силами безпеки пасажири в свою чергу взяли ретельний контроль багажу. Проте, цінні папери не обмежувалися його скануванням: близько половини пасажирів (враховуючи послуги безпеки, які повинні бути на ризику) були потім вручну, контрольовані вмістом мішка. І тільки після того, як пасажир, що подорожував до реєстраційної групи, з якою він почнеться в аеропорту з Ізраїлю. Виходячи з подальшого контролю ручних гелів, прикордонного контролю та декількох поворотів, передпольотних процедур були в середньому близько години.

Найдовший і найнадійніший склад цього процесу був видалений з цього процесу - контроль багажу. Процедуру зараз з'являється таким же чином, що використовується в старому терміналі: після інтерв'ю з послугами безпеки пасажир відразу ж на реєстраційній групі, а шлях вперед не відрізняється від звичайних аеропортів.

Це було можливо шляхом встановлення нової системи контролю багажу в Ben Gurion. Цей процес тепер відбувається після того, як валізи були доставлені пасажиром та без пасажира та пропозиції; участь у багажному відсіку. Аеропорт, однак, обережно, що ручні пошуки можуть знадобитися в деяких випадках. Він пообіцяв бути відео Однак в цьому випадку пошкодження багажу або його вмісту не можна виключити - послуги безпеки зазвичай дещо неоднорідні.

/ / / Нові правила відправлення з аеропорту Бен-Гуріон