Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Осінь і взимку в Флоренції

22.10.2015
Чарівна чарівність Флоренція Здається особливо прозоро восени, коли цей відродження шедевр представлений в прозорому освітленні, рівно на половинках Боттикеллі або на старих чорно-білих фотографіях часу італійського помелу. У падінні можна вільно прогулятися по річці Арнау, перетинаючи один міст за іншим, ходити в сади Боболі, а не від тепла, а подивитися ансамбль Флоренції у всій чудовості.

Ви можете просто посидіти на балконі або терасі з видом на річку Арнау або колекцію Doumo в одному з Lungarno Collection Hotels і відсвяткувати Новий рік.

Тим Колекція Lungarno Ця осінь щедро розширена для всіх гостей Флоренції. Для того щоб забронювати 3-денний номер в одному з готелів Lungarno Collection і отримати 4-денний подарунок, а також безкоштовний трансфер з аеропорту Флоренція або центральної станції.

Пропозиція Осінь в Флоренції Це правда для бронювання з 30 жовтня по 4 листопада.

Пропозиція поширюється на наступні категорії:
  • Портрет Firenze - Superior Suite River View + Prestige Suite River View;
  • Hotel Lungarno - Делюкс номер + Студія Arno River View;
  • Gallery Hotel Art - Галерея Престиж + Галерея Делюкс;
  • Continentale - Continentale Superior + Continentale Deluxe River View.
Ну, якщо ви вирішили піти в Флоренцію пізно восени або навіть відсвяткувати в цьому чарівному місті Новий рік, колекція Любгарно запрошує вас поспішати, і будь-кому, хто робить це 21 день до дня гонки, подарує одну ніч і щось особливе до Генерального директора Готелі.

Забронюйте всі три ночі та отримайте одну ніч.а також подарунок від Генерального директора для святкування Нового року.

Акція діє до бронювання готелів Готель Лонгаріной Континенталей Галерея Готель Арт і, дійсно, з 22 листопада по 10 січня 2016, а також з 15 січня по 24 березня 2016.

Осень и зима во Флоренции
/ / / Осінь і взимку в Флоренції