Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Неповторний курс гольфу

17.11.2015
Гольф є одним з найбільш витончених видів спорту, але одночасно, здається досить спокійно і просто розвиватися. Ти можеш любити його або послухати його. Неординарний спорт, в якому ви не тільки берете участь у грі, але і в безпосередній контакті з друзями і колегами.

Історія гольфу не починав в будь-якому місці, як старі шотландські, в живопису. Андрій♪ Сьогодні гольф є одним з найпопулярніших видів спорту в світі. Ідеальні поля для сонячної гри, що охоплює види океану та спеціалізовані гольф-клуби поруч з полями, дозволяють вам незабутній відпочинок!


Львів

Незважаючи на зовнішній вигляд зовнішнього простору, Львів Що робити для любителів. Ви не зможете виїхати з міста! Один з найкрасивіших диких парків у західній частині Лондона допоможе зробити прекрасний гольф-дайвінг у розкішному Королівському районі Річмонда! Живі аркуші, флора і фауна, багато реіндактора в парку, все це робить навколишнє середовище дуже особливим.

Невероятные гольф направления


Українська

Якщо ви шукаєте великий і aristocracy гольф, ви будете радіти одному з найпрестижніших гольф-клубів у світі - Вентуорт у місті Аскотт, всього за півгодини від Лондона. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Невероятные гольф направления


Шотландія

Головна гольфу. Шотландія має велику кількість різних гольф-клубів, починаючи від готельних комплексів до невеликих полів на березі моря. Одна з наших рекомендацій порад порадує гру саме там, де гольф народився в дивовижному місці St Andrews, пара годин від водіння. Единбург У найкрасивіших підрахунках віри з піщаними пляжами і рибними деревами. Ця гра буде дійсно унікальною.

Невероятные гольф направления


Ірландія

Ірландський гольф притулив і незвичайний. Багато полів розташовані на пагорбах, відповідно.Тут буде вітер і морський вітер. Але є добре. Уявіть собі захоплюючі види ірландських іскрів! Одне з наших улюблених місць знаходиться лише в годину від їзди. Дублінй

Невероятные гольф направления


Бермуди

Неприємна ідея для наступного інстинкту, Бермуди Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Звісно, якщо ви хочете традиційні гольфи, Бермудські поля для гольфу на службі. Як альтернатива, як про гольф на плаваючі платформи, які спеціально призначені для вас в середині моря? Насолоджуйтеся гольфом і намагайтеся отримати гольф м'яч у співвідношенні вашої компанії на пляжі!

Невероятные гольф направления
/ / / Неповторний курс гольфу